PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269812}

Rozdział 27

Chapter 27
6,3 10 846
ocen
6,3 10 1 10846
5,7 3
oceny krytyków
Rozdział 27
powrót do forum filmu Rozdział 27

nie dla wszystkich.

ocenił(a) film na 10

żeby zrozumieć ten film trzeba być dojrzałym umysłowo. jak dla mnie bardzo dobry film.
polecam. < 3

ocenił(a) film na 7
GunInHand

a ty jesteś dojrzała umysłowo i dlatego oceniłaś ten przeciętny film na 10, a na końcu postu napisałaś "<3"?

ocenił(a) film na 10
KingFake

Każdy ma inny gust , więc dla mnie film ten nie jest przeciętny. A co do `<3` , to miałam ochotę i dodałam. -.-'

ocenił(a) film na 8
GunInHand

A ja widzę, że jesteś w porządku, no i dojrzała umysłowo
Nie dość, że dałaś temu filmowi 10 (popieram), to jeszcze (jak przypuszczam) lubisz My Chemical Romance.

ocenił(a) film na 10
HollywoodDirector

Przypuszczenie jest jak najbardziej słuszne. A co do oceny to uważam , że film zasłużył.

ocenił(a) film na 8
GunInHand

Moim zdaniem zasłużył na 11
A ja też lubię My chemical romance

ocenił(a) film na 4
KingFake

Nie? Do zrozumienia "Rozdziału 27" nie potrzeba być "dojrzałym umysłowo". Wszystko jest tak przedstawione, że każdy 12-latek jest w stanie odczytać pełen przekaz reżysera. Ogólnie cały film można by zmieścić w czasie 30-40 minut i nikt by na tym nie stracił (oprócz fanów grubego Jareda Leto). Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 4
Savoy_Truffle21

Odpowiedź miała być do postu GunInHand.

ocenił(a) film na 7
Savoy_Truffle21

dokładnie

ocenił(a) film na 8
GunInHand

Powiedziała osoba, która na końcu wypowiedzi postawiła serduszko..

ocenił(a) film na 10
Tasha14

Mam się powtarzać ? Miałam ochotę to dodałam `<3` a poza tym film jest jednym z moich ulubionych więc to miałam na yśli stawiając serduszko. -,-'

GunInHand

Piszesz, że każdy ma inny gust, ale uzależniasz zrozumienie filmu od dojrzałości.
To w końcu czego to jest kwestia - gustu czy dojrzałości?

Albo spytam inaczej - po co zakładać temat, tylko po to żeby napisać, że Ci się film podobał? Fajnie, cieszę się. Tylko... co z tego? Każdy na świecie musi o tym przeczytać?

ocenił(a) film na 5
Blaczek

Oj nie jestescie dojrzali umyslowo, bo nie zrozumieliscie glebokiego sensu jej "wypowiedzi". Ona tylko chciala poinformowac nas, ze jest dojrzala umyslowo, co zasluguje na w wstepniak w wyborczej czy innej trybunie.

Pozdrawiam

GunInHand

Osoba która stawia serducho na końcu zdania i co chwila strzela focha za byle co, która ma w najwyżej ocenianych "Pamiętnik" i "Camp Rock" pisze, iż żeby zrozumieć ten prosty jak drut film trzeba być umysłowo dojrzałym. I wszystko jasne.

GunInHand

Serduszek nie stawiają ludzie dojrzali.

Tasha14

.. a ja zawsze myślałem, że to fallus

ocenił(a) film na 5
GunInHand

hmm nie rozumiem w jaki sposób trzeba dojrzec do tego filmu zeby go zrozumiec? film nie ma zadnego przesłania, fabuła jest prosta i liniowa, nie ma tu żadnych kwestii nad któymi trzeba sie zastanawaic. Swir zabija muzyka, wiec co tu ma dojrzałość : >? nawet 10 latek zrozumie w 100% ten film :) ewentualnie mniej wyniesie z bełkotu tego swira.

GunInHand

W filmie jest bardzo dużo nawiązań do "Buszującego w zbożu". Wydaje mi się, że "zrozumienie" tego filmu nie zależy od poziomu dojrzałości, ale od tego, czy ktoś tę książkę przeczytał, czy jest w stanie wczuć się w jej klimat i powiązać drobnostki z samym Holdenem.

Z drugiej strony, nie zgodzę się, że 10-latek jest w stanie zrozumieć ten film. Moim zdaniem, tak naprawdę nie mówi o historii zabójstwa, ale o psychice Chapmana. O tym, jak sam uwierzył, że jest Holdenem. Wbrew pozorom to bardzo dobry film, ale bez "Buszującego..." może się wydać długi, nudny i "o niczym".

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
Kasia_256

Jak można rozważać psychikę niepoczytalnego mordercy, szukać motywów jakie kłębiły się w jego chorym umyśle? Choroba psychiczna, jak każda inna, to smutna sprawa. Ale nie popadajmy w absurd i nie szukajmy wytłumaczeń: dlaczego on to zrobił? Skąd wiadomo o czym myślał w danej chwili, czy się identyfikował z bohaterem książki przed czy może dopiero po zabójstwie? Film bezsensowny, gdyby nie powstał nic by się nie stało. Rozsławianie morderców to chyba świetny teraz interes. A pan Leto bardzo chciał ale jak zwykle nie wyszło.

GunInHand

Bezsprzecznie jeden z najbardziej obrzydliwych komentarzy na FW. Mam nadzieję autorka była wtedy gimnazjum albo podstawówce i po prostu wyrosła z tak potwornego światopoglądu.

GunInHand

Żeby napisać coś takiego, trzeba być ograniczonym umysłowo. Bardzo ograniczonym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones