PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269812}

Rozdział 27

Chapter 27
6,3 10 850
ocen
6,3 10 1 10850
5,7 3
oceny krytyków
Rozdział 27
powrót do forum filmu Rozdział 27

Sprzeczne informacje

ocenił(a) film na 7

Pod koniec filmu jest napisane, że Chapman został zwolniony warunkowo w 2001 i że nigdy nie przyznał się do morderstwa, natomiast informacje z internetu temu przeczą. Dostał dożywocie, wszystkie apelacje odrzucone oraz, że się przyznał.
Czy ktoś mógłby mnie poratować informacjami?

Dziurexx

Też jestem zdziwiona. Dwie przeczące sobie informacje (film/internet) i żadnego sprostowania nigdzie.

ocenił(a) film na 4
libra66

Błąd tłumacza. W oryginale po angielsku jest, że zaczęło mu przysługiwać prawo do ubiegania się o zwolnienie warunkowe, wystąpił o nie cztery razy i za każdym razem mu odmówiono.

In 2001 he became eligible for parole.

As of 2006, has has had four hearings and been denied each time.

Wujek_Sylwek

Dzięki. Najprostsze wytłumaczenie nie przyszło mi do głowy :)

ocenił(a) film na 4
libra66

Dziękuję Wam za uważne oglądanie i zwrócenie mi uwagi. Mnie ten film nie przypadł do gustu i oglądałem go jednym okiem i jednym uchem nie specjalnie zwracając uwagi na takie kluczowe szczegóły.

Znajoma znajomego/znajomych bardzo polecała mi ten film jako arcydzieło 10/10. Ona była wtedy w Nowym Jorku u rodziny dla poćwiczenia języka. Ze swoimi koleżankami była między innymi pod domem Lennona i rozmawiała z Chapmanem. Zapisywała sobie wszystkie szczegóły w prowadzonym na własny użytek pamiętniku.

Jak wyszedł ten film to była zachwycona jak Franco przemienił się w pyzatego grubaska i jak dokładnie go naśladował.

ocenił(a) film na 4
Wujek_Sylwek

Nie Franco a Leto. Przepraszam. Widać, że jednak ten film mi nie przypasował.

Wcześniej też napisałem "has has had" zamiast "he has had". Pewnie są też jakieś inne błędy gramatyczne.

ocenił(a) film na 4
Dziurexx

Błąd tłumacza. Wytłumaczone szczegółowo powyżej w dyskusji z koleżanką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones