PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=123105}
7,6 691
ocen
7,6 10 1 691
Rok Franka W.
powrót do forum filmu Rok Franka W.

...i wciąż nie mam dosyć! Wspaniale pokazane losy chłopaka ze wsi, który zdecydował się szukać szansy na lepsze życie w dużym mieście. Niby nic niecodziennego, ale... polecam wszystkim zwolennikiem dokumentu!

ocenił(a) film na 10
beamarkus

Witam ! Ja widziałam ten film tylko raz kilka lat temu w tv,bardzo bym chciała go zobaczyć jeszcze raz,jeśli ktoś może mi w tym pomóc,to będę bardzo szczęśliwa i wdzięczna.

ocenił(a) film na 9
aniusia24

hej! film emitowany na tvp historia 20luty 2010 ,pewnie będzie powtórzony ( tvp h często to czyni ) film rzeczywiscie rewelacyjny !po prawie 40 latach p. Karabasz dokręcił dalsze losy franka w. pt. pan franciszek (też emisja w tvp historia)

ocenił(a) film na 10
alfer

Dziękuję bardzo :) w tym dniu również mój syn ma 3 urodziny. To bedzie wspaniały dzień. W tym filmie wystepuje przypadkiem ktos mi bliski :)

ocenił(a) film na 10
beamarkus

Pomyłka!!! myślałam że będzie leciał ten film 20 marca :( i znów nie udało mi się go zobaczyć,a chodzi mi tylko o jeden krótki fragment :(

aniusia24

Rok Franka W. dziś leci na TVP Kultura o 23:05

ocenił(a) film na 8
beamarkus

szukam części drugiej z 2006 roku "Pan Franciszek"

ocenił(a) film na 10
YUMOL

"Pan Franciszek" w niedzielę, 30.11.2014 w TVP Kultura o 22.30 !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones