PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011963}

Rodeo

Rodéo
5,4 307
ocen
5,4 10 1 307
6,2 5
ocen krytyków
Rodeo
powrót do forum filmu Rodeo

Gangi motocyklowe i aspirująca gangsterka. Ci ludzie są tak puści, bezproduktywni, prostaccy, a jedyne czego można się po nich spodziewać, że narobią kłopotów innym, a na pewno sobie. Szczerze powiedziawszy to ostatnie mnie nie martwi - robią to na własne życzenie.
Nie wiem, co film chciał pokazać. Dla mnie to nieudolna afirmacja przestępców.

Agatonik

Więc dlaczego ocena 10? Pomyłka?

ocenił(a) film na 3
EJanczul

Oczywiście, że pomyłka. Dziękuję. Coś musiało mi się źle w gwiazdki kliknąć z tego pośpiechu.

Agatonik

Dzięki za tę gorzką ocenę bo jutro mają go grać u mnie w kinie. Teraz wiem że nie warto iść

K3ton

A może warto? Idź i przekonaj się sam...

ocenił(a) film na 7
Bokciu

Warto. Gdyby nie te obecne dyskursy lgbt - propaganda lewaccka wszechobecna to nawet 7.5 Film z urwanym zakończeniem, niedopowiedzianymi wątkami ale przy odrobinie sympatii dla produkcji można się domyślić o co chodzi. Moją sympatię pomimo tego wspomnianego dyskursu film wzbudził. Bo jest w nim jakaś szczerość.

Agatonik

Przecież afirmacja przestępstwa, zgnilizny społecznej i degeneracji, to lwia część produkcji filmowych. Zatem nic odkrywczego z Twojej strony. Natomiast co do samej bezproduktywności pewnie masz rację, ale powiedz szczerze, na czym polega Twoja produktywność?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones