PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438899}

Rocker

The Rocker
6,2 7 505
ocen
6,2 10 1 7505
4,8 6
ocen krytyków
Rocker
powrót do forum filmu Rocker

Filmik przyjemny, akurat na nudny wieczór... Lekki, nie wymagający myślenia, jednak jak dla mnie fabuła ostro zerżnięta ze Szkoły Rocka: Kolesia wywalają z kapeli, on żądny sukcesu zakłada kapelę z młodzikami, obiecuje im złote góry. Niestety dla niego liczy się głównie rock n' roll'owe życie. Rodzice dzieciaków się buntują, jednak w końcu koleś mimo wszystko nie daje za wygraną. Mimo to znów pozostaje bez kapeli, a młodzi nie wyobrażając sobie życia bez niego namawiają go do powrotu do zespołu. W finale grają koncert podczas którego niespodziewanie oni święcą triumfy, dyskwalifikując 'kapelę-pewniaka' z którą przyszło im grać. Nie zapominajmy również o nierozwiniętym wątku miłosnym starszych (Fish - matka wokalisty / Jack Black - dyrektorka szkoły) i ukazaniu wyższości intelektualnej młodzieży nad opiekunem. Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem ;p

ocenił(a) film na 7
redrum_bt

nawet główny bohater jest podobny (jak dla mnie Fish jest wyższą i nieco szczuplejszą wersją Black'a :P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones