PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438899}

Rocker

The Rocker
6,2 7 505
ocen
6,2 10 1 7505
4,8 6
ocen krytyków
Rocker
powrót do forum filmu Rocker

W porownaniu np. z " Tenacious D. and the pick of destiny"
wypada naprawde blado.Co ja pisze , Rocker to totalny gniot .
Muzyka w tym filmie to chyba NewRock ,filmu nie dalem
rady obejrzec do konca.Ten ich wokalista to jakas koszmarna pomylka
.zreszta jak caly ten film

2dualhead2

Dobry film, ciesz sie ze robia w ogole jeszcze takie filmy, bo ogladanie ciagle J.B. w roli mega rockera sie znudzilo, w sensie School of Rock, The Pick of Destiny i nie wiem co tam mial jeszcze. Przynajmniej cos nowego, a mi sie podobało. Racja masz z tym wokalistą emo jakimś:P

ocenił(a) film na 4
Dybal

jack black nigdy mi sie nzudzi ;];]
polecam z tego tematu ,mniej wiecej detroit rock city, albo dazed and confused (muzyka boska, ale tamat troszeczke inny)
pozdro 666 ;];];]

użytkownik usunięty
bartekp

Mi również Jack Black się nie znudzi, nic na to nie poradzę;)
Co do filmu z Tenacious D w roli głównej to dopiero można powiedzieć, że był popaprany (żeby nie powiedzieć nawet głupi). Film oczywiście mi się podobał, ale nie sądzę, żeby każdemu przypadł do gustu.
Natomiast "The Rocker" moim zdaniem ma większe szanse spodobać się "szerszej" publiczności. Jest to fajny, lekki filmik, taki z dużym przymrużeniem oka i bynajmniej się na nim nie nudziłem. Moja ocena - 7/10.

ocenił(a) film na 7
2dualhead2

Dla mnie to lekka komedia muzyczna dla młodzieży. Świetnie się bawiłem. Nie podobał mi się tylko główny motyw, zespół ADD, a dokładniej wokalista, Wezewiusz był moim zdaniem o wiele lepszy. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
Maarcin

Mi też bardziej do gustu przypadł Vesuvius, są ekstra :)
Film bardzo mi się spodobał. Może nie jest taki jak Tenacious D, ale tym co lubią komedie i muzykę, na pewno się spodoba.
Polecam :)

ocenił(a) film na 8
bartek_tdk

Jasne, że Vesuvius był lepszy! Super film, ale zepsuli go ta kapelką w stylu The Moffats. Gdyby nie to.... to byłby naprawdę kozackim filmem. Polecam za to dwa inne filmy: Rock Star i Airheads

ocenił(a) film na 6
bartek_tdk

Vesuvius był naprawde spoko :D a ten ich zespół no taki sobie...

ocenił(a) film na 8
Maarcin

Jasne, że Vesuvius był lepszy! Super film, ale zepsuli go ta kapelką w stylu The Moffats. Gdyby nie to.... to byłby naprawdę kozackim filmem. Polecam za to dwa inne filmy: Rock Star i Airheads

ocenił(a) film na 8
Maarcin

Jasne, że Vesuvius był lepszy! Super film, ale zepsuli go ta kapelką w stylu The Moffats. Gdyby nie to.... to byłby naprawdę kozackim filmem. Polecam za to dwa inne filmy: Rock Star i Airheads

ocenił(a) film na 4
2dualhead2

Nie wiem jak ten gatunek nazwać może PopRock, jednym słowem flaki z olejem + wiecznie niezadowolony wokalista (chyba współcześnie zwie się to Emo) i perkusista (wraz z bratankiem trzymający jakiś tam poziom) wyrażający emocje chyba do całkiem innej muzyki, nie wspomnę o powielanych schematach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones