PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 546
ocen
7,3 10 1 66546
6,9 20
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla
użytkownik usunięty
turista

tak Mówisz?? Zobaczymy. Przedchwilka obejzałem Revolwer i zaraz zabieram sie za RockNroll'e. Przekret i Porachunki to klasykk, revolwer był dobry, ale jak piszesz nie dorównuje Przekretowi i Porachunka. Zaraz zobaczymy czy masz racje co do RockNroll'i, ze nie równa sie z dwaoma wyzej wymienionymi..
A Przekładaniec:D??

A Przekładańca to nie widziałem ;)

użytkownik usunięty
turista

No wsumie jak dlamnie to Przekret, Porachunki , RockNrolla a dopiero pozniej Revolver i Przekladaniec, chociaz obydwa filmy zostawiają na koniecu pytanie:D
A ciekawe jak wypadnie "Przwdziwy Rockendrolowiec" ,jeśli wogóle będzie:)

Przekładaniec jest filmem sensacyjnym, a nie komedią sensacyjną. Zresztą trudno mi wyobraźić sobie Craiga robiącego coś śmiesznego:)Chociaż moim zdanie revolver był najgorszy

ocenił(a) film na 7
lwidz

Ja bym powiedział, że Revolver to najlepszy film Ritchiego, na pewno ciekawszy od Przekrętu i Rock'n'Rolli, bo przede wszystkim inny, oryginalny, nieszablonowy i zaskakujący. Zarówno wizualnie jak i fabularnie naprawdę fajna rzecz. A w R'n'R Ritchie próbuje sprzedać po raz trzeci ten sam produkt. Fakt faktem, że jest to świetny produkt, ale z każdym odgrzaniem coraz gorzej smakuje i nawet najlepsi aktorzy świata tego nie zmienią.

użytkownik usunięty
turista

Revolver to arcydzieło tylko trzeba go zrozumieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones