PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 546
ocen
7,3 10 1 66546
6,9 20
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla

Serdecznie pozdrawiam miłośników tego filmu. Cały film wg mnie jest świetny. A jakie są Wasze ulubione sceny w Filmie?

ocenił(a) film na 8
Diakon_Frost

Nieźle się uśmiałem z pierwszego napadu. Kiedy rabowali 7mln... zapominając o kluczykach;) Ruscy jak zwykle niezniszczalni, niczym ze Snatcha.

Oczywiście podobał mi się, nazwijmy to, motyw Abramovitcha;)

ocenił(a) film na 9
Diakon_Frost

Dla mnie scena w samochodzie przed planowaną odsiadką Przystojnego Boba :) Hehehe :) I potem te domysły co się takiego wydarzyło w tę 'pamiętną noc' :)

Diakon_Frost

Kolejność przypadkowa: scena seksu, ucieczka przed Ruskimi (chociaż to nie to samo co niezniszczalny Boris z Przekrętu), przypowieść o paczce fajek, taniec przećpanego Johnn'ego przechodzący w konwulsyjne ruchy ze świetna muzą w tle.

ocenił(a) film na 8
Diakon_Frost

zdecydowanie scena ucieczki przed Ruskimi... genialna :-)

Diakon_Frost

Zgadzam się z wami w zupełności sceny te rozwalają. Ja jeszcze dodałbym motyw taneczny One Two i Stelli i lekcja Archie'go ciosów z liścia w gabinecie Leny'ego :)

ocenił(a) film na 8
Diakon_Frost

Taniec OneTwo z June na imprezie w jej domostwie... oprócz scen wymienionych wcześniej i zapewne później ;)

ocenił(a) film na 8
indianerjoe

rzecz jasna mialem na myśli Stellę a nie June ;)

indianerjoe

scena kradziezy jednak wg mnie wygrala wszystko :) najbardziej sie usmialem jak wrzucali wsteczny ;p

ocenił(a) film na 10
kiriko

Zgadzam się ze wszystkimi wcześniej wymienionymi "scenkami" jednak dla
mnie jedna z najlepszych była scena końcowa, gdy Archie wyliczał i
doszło do niego a potem przywitanie po odwyku ;).

Dobra była jeszcze "przypowieść" o egzekucji w windzie i akcja w niej
;). To już chyba wsio :).

Peace.

ocenił(a) film na 7
Diakon_Frost

Dla mnie dobra scena byla kiedy Lenny dzwonil do Archiego i po chwili zobaczyl , ze nie ma obrazu na scianie. Notabene Archi to jak dla mnie najlepsza postac w filmie :)

ocenił(a) film na 8
Diakon_Frost

jak dla mnie scena seksu i tańca na domówce są poprostu genialne. dobre tez było spisanie zażalenia ołówkiem na bramce przed klubem. cala sekwencja drugiego napadu, gdzie byli ruscy jest rownie piekna, te ujecia (np kamera przyczepiona do kałacha), mistrzowska realizacja, guy at his best.
abbandon ship...
lock stock, snatch i rocknrolla to filmy ktore moge ogladan non stop, aż sie przekręce. revlver niestety zdecydowanie słabszy, ale daje rade.

Diakon_Frost

Close up na gębę wielkiego ruska strzelającego z karabinu. Myślałem, że umre ze śmiechu. Ogólnie wszystkie sceny w których pojawia sie ten rosyjski duet są najlepsze.

ocenił(a) film na 9
Diakon_Frost

Jak dla mnie poczatkowa scena, kiedy to archi opowiada czym jest rock'n rolla. Ta muzyka,scena gdzie ludzie wyobrazaja sobie rozne sceny co on tam robi.. ;D

ocenił(a) film na 8
Diakon_Frost

scena gdy Mumbles oraz OneTwo probuja odjechac Mercem :D

ocenił(a) film na 7
Diakon_Frost

Taniec Thandie z Butlerem (Am I a dancer?:-)
Scena łóżkowa z nimi - najszybsza w dziejach! I te okrzyki:-)

ocenił(a) film na 8
Diakon_Frost

Ruscy u RazDwa i wchodzący na to wszystko Archie. Plus oczywiście napad na tychże Ruskich i pogoń za nimi. Za ruskich r'n'rolla dostał u mnie dodatkową gwiazdkę;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones