PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 575
ocen
7,3 10 1 66575
6,9 21
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla

Już dziś premiera!

ocenił(a) film na 10

Może ktoś mieszkający poza granicami Polski podzieli się wrażeniami jak już odwiedzi kino? :>

ocenił(a) film na 7
Samael_5

za okolo 3h Ci powiem co i jak.Film wyswietlaja u mnie o 21 czyli za 30 min

ocenił(a) film na 9
Laisreann

Film bardzo dobry."Przekręt" to nie jest ale i tak warto wybrać się do kina.Film jest cwany,śmieszny i szybki.Fakt brakuje cyganów ale są ruscy najemnicy.Ritchie mógł rozbudować rolę, któregoś z nich i wrzucić jakąś gwiazdę...jak Pitta w Przekręcie.Fajne postacie,śmieszne dialogi,zakręcona fabuła i bardzo dobry soundtrack=8/10

Polecam

Scena tańca czy pierwszego napady super ale drugi napad to majstersztyk!
:)
Pamiętacie jak w Przekręcie nie mogli wyjść z banku z widomego i głupiego powodu?
Tu jest podobna scena z samochodem :D

Samael_5

Daje 9/10 naprawde swietnie zrobione kino. Sceny z kradzieza mercedesa i poscigiem ruskich najemnikow wymiataja:)

ocenił(a) film na 9
pawel_borski

A jak scena seksem?

Hehehehe.

Wojtek_dpo

dosyc szybki byl:)
Dobre momenty to rozmowa One Two z Przystojnym Bobem w samochodzie i ich taniec na koncu filmu:) Mysle ze jak Trawolta zobaczy scene tanca One Two ze Stella to sie na korepetycje do nich zglosi:)

ocenił(a) film na 7
Samael_5

duzo bylo scen wesolych ktore przejda do histori tak jak z przekretu :
"we took shower together , you saw my cock.." "there's nothing wrong to by a puff".. itd itd :)

ocenił(a) film na 7
Laisreann

a no tak no i bedzie druga czesc jak w kill bill'u :)

ocenił(a) film na 10
Laisreann

Nie mogę się doczekać do stycznia (żadne kinówki ściągane z netu nie wchodzą w grę ;)
D@nte - serio ma być sequel? :>

ocenił(a) film na 7
Samael_5

Nie chce za bardzo spoilerowac ale na koniec filmu jest napis :
"Wild Bunch , Archie & Johnny Quid will back in more Rocknrolla" , poza tym nie wszystko sie wyjasnia do konca :)

ocenił(a) film na 8
Laisreann

sorry, za off-top
Jak to jest z tym filmem, on w ten weekand miał tylko premiery na wyspach, bo w raporcie Box-Office USA nie ma żadnej wzmianki, jak się spisał- jeżeli tak jest to kiedy jest premiera w USA, bo data polskiej premiery to kolejna kpina......;-///

użytkownik usunięty
FvJ

premiera w Stanach będzie 31 października

ocenił(a) film na 9

Mam nadzieję, że Wild Bunch powróci.Nawet w jakimś epizodzie.

ocenił(a) film na 9
Samael_5

johny i niezniszczalni rosjanie rządzą :)
świetny klimat i poczucie humoru
naprawdę polecam i nie mogę się doczekać drugiej części

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones