PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 569
ocen
7,3 10 1 66569
6,9 21
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla

BEZ CENZURY!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Najgorsze co teraz może przytrafić sie w Polskich realiach filmowi Guya Ritchie to lingwistyczna pierdoła bez wyczucia dlatego oczekuje i wymagam zaprzęgnięcia do tego filmu pani Elżbiety Gałązki Salamon która dokonała cudu tworząc tłumaczenie do przekrętu no normalnie do dziś pamiętam te teksty tylko ona potrafi wycisną esencje z twardych męskich filmów i tylko ona je rozumie wie co to znaczy >>BEZ CENZURY<<

ocenił(a) film na 10

O to się tak nie martwię, bo jako tako znam angielski (ale nie na tyle, żeby oglądać cały film bez napisów ;) Bardziej martwi mnie to, że najwyraźniej przesunęli datę premiery na 20 luty. WTF?

użytkownik usunięty
Samael_5

Fakt rzecz godna wyklęcia polskiego dystrybutora.

ocenił(a) film na 10

nie tylko faceco lubią takie filmy ja z cała pewnoscia- jak tylko sie pojawi( niestety dopiero w lutym) to sie na niego wybieram choc pewnie z innych powodów. Mam nadzieje ze nie spierdolą napisów. Moze wczesniej sie pojawi dvdrip

pyzy

pojwaił się DVDrip. Polscy dystrybutorzy sami sobie szkodzą^^ Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
robalson

dokładnie, zwlekaja z premierą, wszyscy napaleńcy (jak ja) niemogący sie doczekać zasysają a pózniej dystrybutorzy płaczą ze niska frekwencja.(co przykre, zapewne niezdają sobie nawet sprawy, że jest to tylko ich wina)

ocenił(a) film na 10
kosinda

Niestety muszę się zgodzić. Gdyby dobre filmy były szybciej niż dvdripy
to do kina na pewno bym chodził, bo kino jakby nie było ma swój klimat.

Pozdro

ocenił(a) film na 4

Chrzanić tytuły! CZEKAM! CZEKAM NA ROCK'N'ROLLA!
pzdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones