PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=441997}

Rock'N'Rolla

RocknRolla
7,3 66 575
ocen
7,3 10 1 66575
6,9 21
ocen krytyków
Rock'N'Rolla
powrót do forum filmu Rock'N'Rolla
ocenił(a) film na 6
Lefty_Guns

Istotnie, to był napad stulecia. Anglia to taki kraj gdzie każdy może zostać gansterem ;)
Tego typu infantylności nie pozwalają mi (i nie chcę) dorzucić kolejnej gwiazdki.

Lefty_Guns

Musisz pamiętać o tym że to tylko film. Ale zważ na to że dużo ludzi tak robi, tzn idzie na pocztę czy do banku, wybiera grube tysie i chowa do reklamówki czy torebki. ..A Ty jak chciałbyś ukraść dużą gotówkę to obserwujesz bank czy zwykłego szarego człowieka? ;) p.s. chłopy dostali "cynk" że księgowi będą mieli coś czego nie powinni mieć

ocenił(a) film na 10
Lefty_Guns

Masz rację. Takie bzdury nie przystają porządnemu dokumentowi kryminalnemu, bazującemu na faktach. Reżyser powinien się wstydzić za brak realizmu i lekkomyślne podejście do tematu.


...Chyba, że jest to komedia kryminalna, wtedy wychodzisz na derpa.

ocenił(a) film na 8
_Axel_

Bzdury piszesz. Im głębiej w taki światek tym większa gotówka "bez nadzoru" . Znam osobiście kilku takich co w reklamówkach przenosili kasę jakiej w życiu ty i ja nie zarobimy. Jest ryzyko - jest zarobek.

ocenił(a) film na 8
OmniModo

Prostuję: może nie kilku ale trzech, dla uściślenia jeden z kasy swojej spółki wyprowadził 10 dużych baniek (i to w czasach gdy dolar stał 1:2 USD:PLN) inny z kolei 3 mln zł przenosił w torbie podróżnej i przez kilka miesięcy trzymał w szafie...
Jedno jest pewne - jak się nie znasz, to lepiej się nie wypowiadaj na temat realizmu fabuły filmu o tak zwanym "półświatku" ...

ocenił(a) film na 8
Lefty_Guns

Gangsterzy są na całym świecie i nie koniecznie muszą być mafią.
Zapewniam Cie, że w Polsce też sporo baniek zostało przeniesionych w zwykłych torbach, albo reklamówkach (np.Hugo Boss).

ocenił(a) film na 9
Lefty_Guns

Przede mną w banku kilka lat temu babka 0,5 mln do walizeczki dostała (w różnych walutach) i poszła jakby nigdy nic

ocenił(a) film na 8
Lefty_Guns

o angielskiej mafii nikt nie slyszal bo sa tak perfekcyjni w dzialaniach;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones