PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32707}
6,3 12 185
ocen
6,3 10 1 12185
4,3 3
oceny krytyków
Robinson Crusoe
powrót do forum filmu Robinson Crusoe

nie interesuje mnie nawiązanie do książki bo jej już nie pamiętam ale bardzo mnie zastanawia jak piętaszek tak szybko i tak dobrze nauczył się angielskiego możliwe że przeoczyłem ten moment ale już drugie dnia po zapoznaniu się robinsona z piętaszkiem robinson mówi stój ten staje ale to jeszcze nic dziwnego mówi podejdz a ten podchodzi :)

Bzium_3

a później piętaszek nawija jak najęty a przecież robinson musiał mu jakoś tłumaczyć co jakie słowo oznacza i to na migi co na bank nie jest takie proste

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

po prostu, zdolna chłopina z niego był :P

Bzium_3

Wiem ,że stary wątek, ale, ale oglądałam wczoraj :) Było mówione, że w pół roku się nauczył, także aż tak zdolny nie był ;)
Pozdrawiam :)

anesthesia

pół roku nauki dzień w dzień to jest sporo, zwłaszcza z native speakerem jakim niewątpliwie był Robinson :)

ocenił(a) film na 7
infrared118

o yeah

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

Na potrzeby filmu szybko się nauczył:D

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

tak jak się uczy dziecko mówić, będąc dzieckiem przecież też nie znamy żadnego słowa a jednak teraz mówimy ;) tam ten proces się został trochę przyspieszony ale i dorosłego łatwiej zachęcić aby powtarzał; w samym filmie była wzmianka że pół roku minęło zanim zaczął w miarę biegle się posługiwać - to i tak długo nie robiąc nic innego język obcy można poznać dużo szybciej

maly_leju

nie robiąc nic innego? myślę że oni mieli co robić np. próbować przeżyć

ocenił(a) film na 7
Bzium_3

chodzi mi o to że mieli dużo wolnego czasu a np nawet szukając wspólnie pożywienia mógł się uczyć słów, ludzie często rozmawiają w trakcie pracy

Bzium_3

Wykupił sobie pakiet płyt EasyEnglish i w pół roku nawija lepiej jak sam Brytyjczyk :)

silverlp1

Poza tym dla agenta 007 nie ma rzeczy niemożliwych :) Bond wymiata heheeh

ocenił(a) film na 5
Bzium_3

Widocznie w tym filmie takimi pierdołami nikt się nie przejmował.

ocenił(a) film na 7
chemas

Za Brosnana 7/10 ale niedosyt został po przeczytanej książce

ocenił(a) film na 6
Bzium_3

w ksiazce jest ze po roku nauczyl sie mowic po ang

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones