PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517573}
6,6 76 803
oceny
6,6 10 1 76803
6,2 8
ocen krytyków
Riddick
powrót do forum filmu Riddick

Początek filmu

ocenił(a) film na 7

Obejrzałem film i mam pewną zagwozdkę.
Kiedy właściwie dzieje się początek filmu? Chodzi mi o moment gdy sponiewierany Riddick
nastawia sobie nogę, chowa się w dziurze i przykrywa kamieniem mówiąc, że będą go szukać.
Czy dzieje się to po wydarzeniach z głównej osi fabularnej filmu?
Gdy bohater idzie sobie "spać", przykrywając się głazem, wtedy cały film przypomina
retrospekcję.
Riddick przybywa na planetę i od tej pory śledzimy wszystkie jego poczynania aż do odlotu z niej.
Szczerze mówiąc, czekałem w trakcie filmu na moment gdy tak ładnie załatwi sobie nogę, ale się
nie doczekałem.
Czyli, że planeta z początku filmu to jeszcze inna niż ta na której rozgrywa się akcja?

ocenił(a) film na 7
kaczek93

Moment z początku filmu to wydarzenia dziejące się po tym, kiedy spadł ze skały, czyli chronologicznie po retrospekcji, która następuje kiedy kładzie się pod kamień. Po retrospekcji jest powrót i kontynuacja tego co na początku.
Zwróć uwagę, że na początku jest jeszcze w zbroi nekromanty, której to nagolennikiem nastawia sobie kość, a której pozbywa się bezpośrednio po retrospekcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones