PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706430}

Remedium

De Behandeling
7,4 19 075
ocen
7,4 10 1 19075
Remedium
powrót do forum filmu Remedium

dla kazdego pedofila kula włeb bez sadu ...i zdania nie zmieniam...

ocenił(a) film na 8
riko62

A co by było, gdybym pokazał na Ciebie palcem i powiedział "Pedofil"?
Kula w łeb, bez sądu?

ocenił(a) film na 6
Leszy2

tak dla kazdego pedofila kula w leb bez sadu ,ćwoku

ocenił(a) film na 8
riko62

Czyli już nie żyjesz.

Aleś ty głupi.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

jesli ja jestem glupi to na ciebie brakuje skali...

ocenił(a) film na 8
riko62

Pewnie nawet nie wiesz dlaczego tak cię nazwałem?
Wpadłeś w pułapkę własnej głupoty i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.
To tak jakbyś miał na plecach przylepioną kartkę, wszyscy się śmieją, a nie nie wiesz dlaczego.
Jedyne co możesz zrobić to się wycofać i przestać odpowiadać, bo wątpię abyś jednak zmienił zdanie. Każdą następną swoją wypowiedzią tylko potwierdzisz swoją głupotę.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

ok niech ci bedzie , ale moze kiedys jakis pedofil dopadnie twoje dziecko ciebie albo kogos bardzo bliskiego , dopadnie , i zrobi to co pedofil robi, a wtedy zobaczymy co bedziesz pisal , pamietaj pedofile grasuja, i juz niedlugo sie o tym mozesz przekonac...oby

ocenił(a) film na 8
riko62

Nooo. Nie spodziewałem się. Szacun.
Ale to naiwne straszenie pedofilem mógłbyś sobie darować. Nie robi to na mnie żadnego wrażenia.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

to nie bylo streszczenie , tylko uwaga i pewnosc ze kzady pedofil powinien dostac kule w leb pod plotem bez sadu, kiedys jakas kobieta tez sie zbulwersowala, a po jakims czasie pedofil napastowal jej dziecko, bylo to na Cyprze, tak mi napisala, i pewnie to prawda...

ocenił(a) film na 8
riko62

Jednak się pomyliłem. Głupi jesteś. I martwy - pedofilu.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

czlowieku, o czym ty piszesz ??? myslales ze co , jestem pedziem ? zle trafiles , a jesli jestes pedofilem to moja rada na takich jak ty jest jedna, kula wleb pod plotem bez sadu...

ocenił(a) film na 8
riko62

Koleżko, NIE MASZ PRAWA SIĘ BRONIĆ! Sam przyjąłeś takie zasady! Ja twierdze, że to ty jesteś pedofilem. Kula w łeb, bez sądu.
Jesteś martwy.

I głupi na dodatek, że tego nie pojmujesz.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

hahaha twierdzisz ze jestem pedofilem hahahha to chyba raczej napisz ze twierdzisz ze jestem pedofilem-samobojcą, w dodatku trupem , hahaha , napisalem to zza grobu hahahahah durne seriale przestan ogladac bo ci sie w pale wszystko przestawilo...

ocenił(a) film na 8
riko62

Aleś ty głupi?

ocenił(a) film na 6
Leszy2

tak , a ty jestes geniuszem ,

ocenił(a) film na 8
riko62

Oskarżyłem cię o pedofilię bo taki miałem kaprys i w związku z - przez ciebie ustanowionym - prawem, dostajesz kulę w łeb bez sądu! To twoje słowa. I jesteś martwy.
Nie trzeba być geniuszem, wystarczy troszkę pomyśleć, ale ty do tego zdolny nie jesteś.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

kolo jak bys byl choc troche tym geniuszem , to bys nie pisal takich bzdetow, oskarzac o pedofilie to se mozesz swego wujka, czy kogo tam masz w pseudogenialnej rodzince , a twoje kaprysy to mam w gleboko w życi, ale swego wujka pedofila czy tate to ostrzez ode mnie , bo jak bede mogl to dostana kule w leb pod plotem bez sadu...

ocenił(a) film na 8
riko62

nie będziesz mi mówił kogo mogę oskarżać, nie masz prawa do obrony, a tak w ogóle to jesteś już martwy i nic nie możesz.
Z martwymi nie gadam.

ocenił(a) film na 6
Leszy2

martwy to bedzie twoj wujek czy kto tam u ciebie w okolicy jest tym pedofilem, kula w łeb pod plotem bez sadu ,nalezy mu sie jak chlopu ziemia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones