PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706430}

Remedium

De Behandeling
7,4 19 067
ocen
7,4 10 1 19067
Remedium
powrót do forum filmu Remedium

ale stawiam tę dziesiątkę za odwagę twórców. Trzeba być bardzo odważnym żeby pokazać ludziom taki film. Polecam wszystkim którzy lubią ciemne, mroczne klimaty przesiąknięte niemocą i rozpaczą. Ten film to Labirynt w wersji hard w realiach europejskich.

ocenił(a) film na 9
diunaseger

Zgadzam się,kozak film.
Jednak chyba mało w życiu widziałeś/aś jeżeli uważasz że trzeba być odważnym aby pokazać taki film http://youtu.be/yF_M6haDxAg

ocenił(a) film na 10
simon3333

nooo ale to już są totalne dewiacje - tego w kinach nie ma.

ocenił(a) film na 9
diunaseger

Część z nich była w kinach,niekoniecznie w Polsce...

ocenił(a) film na 10
simon3333

No dobrze, ale Remedium to film dla wszystkich (pełnoletnich), a tamte filmy są dla psycholi.
I to jest właśnie powód, aby temu filmowi wystawić maksymalną ocenę.

ocenił(a) film na 9
McGyverPL

Aha,czyli jak ktoś np. lubi horrory,to jest psycholem :)

ocenił(a) film na 10
simon3333

no przecież nie o to chodzi mcgyverowi pl , ja też oglądam dużo, mocnych, docieram do filmów o których z moimi znajomymi nie porozmawiam. ale nie czarujmy się, zestaw tamtych filmów jest specyficzny i nie dla każdego. jeżeli chodzi o mnie są bardziej obrzydliwe niż - straszne - i czasami wręcz śmieszne. w remedium była fabuła, film mógłby być puszczony po 23 w tv, no chyba jest różnica pomiędzy remedium a tamtym zestawem, i myślę że mcgyver użył skrótu myślowego jednym słowem opisując ludzi którzy oglądają taki hard core.
pozdrawiam wszystkich maniaków:)

ocenił(a) film na 9
NikKI76

No i co,zaskakują Cię te Twoje filmy ? :)

ocenił(a) film na 10
simon3333

jedne mniej, inne bardziej:))

ocenił(a) film na 9
NikKI76

Fajny avatar :)
Trylogia "Pusher" pewnie zaliczona ? :)

ocenił(a) film na 7
simon3333

Żałuję, że weszłam w link i obejrzałam zawartość...
I nie sądzę, żeby większość tych filmów polegała na odwadze twórców, tylko raczej na ich głębokiej chorobie

simon3333

W końcu ktoś mnie czymś zaskoczył. Obejrzałes wszystkie te filmy? Zamierzam zabrać się do tej listy. Jak przemyślenia po tym co się zobaczy, a już nie odzobaczy? Czy twórca takiego filmu według Ciebie pokazał coś czego boja sie pokazać inni, czy jest to tylko choroba psychiczna takich ludzi, którzy to tworzą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones