PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706430}

Remedium

De Behandeling
7,4 19 075
ocen
7,4 10 1 19075
Remedium
powrót do forum filmu Remedium

zdecydowanie przesadził. Napady wściekłości Nicka, albo zupełne pominięcie wątku podanego przez ojca Kennyego.... Brak zakończenia z wątkiem brata Nicka też mnie rozczarował, ale ogólnie film mi się podobał

ocenił(a) film na 8
Strykasia

Według mnie właśnie takie zakończenie najbardziej pasuje do tego filmu. ;) Trochę w stylu "Labiryntu" .

ocenił(a) film na 8
biedrzycka1

Trochę w stylu i chyba nic więcej. W ''Labirynt'' zakończenie było otwarte na dwa rozwiązania. Więcej, ukierunkowało na optymistyczne. W Behandeling jest moim zdaniem tragicznie zamknięte.

ocenił(a) film na 8
Tymon_P_

Tragiczne? Nie przesadzajmy, można również założyć optymistyczną wersję, przecież nie wiem czy ktoś go nie znalazł, czy nie doszło do przeszukania terenu itd..

ocenił(a) film na 8
biedrzycka1

Jest to film - historia - a nic w nim nie wskazuje na to, że ktokolwiek mógłby go tam znaleźć. Ja osobiście optymistycznej wersji nawet przez sekundę nie obstawiałem. Film, scenariusz, muzyka, zdjęcia, nie dały mi do tego powodu... Wybacz, ale otwartego zakonczenia tutaj nie zobaczyłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones