PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839879}

Rebeka

Rebecca
6,0 27 239
ocen
6,0 10 1 27239
4,0 13
ocen krytyków
Rebeka
powrót do forum filmu Rebeka

Film CZEKA NA PREMIERĘ, a ktoś już wystawił mu ocenę 3 ?! Ja się nie dziwię, że później co raz mniej osób korzysta z filmweb'u, jeśli Wy w tak żaden sposób tego nie weryfikujecie.

ewacasandra

przecież to wystawił krytyk filmowy, więc chyba jakoś jednak weryfikują

Verona_

"samozwańczy spec od kultury popularnej". Krytycy filmowi na Filmweb rzadko są profesjonalistami, a bardziej amatorami filmu, więc wątpię by pan 'krytyk od oceny 3' miał wcześniejszy dostęp do premiery filmu Netflix, a skoro tak, jego opinia jest kompletnie niemiarodajna i nie powinna się tu pojawić.

Jeżeli taki dostęp jednak miał, cofam swoje słowa i niech się podzieli tajemnicą, jak taki dostęp zdobyć :)

smiszka

Film miał kinową premierę 16.10.2020.

bigvara

16 paździenrika miał premierę w wybranych kinach za granicą, być może autor tej jakże rozbudowanej recenzji faktycznie go widział. Wtedy, jak pisałam wyżej, zwracam honor. Choć honor to może troszkę za dużo za taką "recenzję" :) I żeby nie było, ja filmu nie bronię, bo nie mam czego - nie oglądałam go. Ale nic mnie bardziej nie denerwuje niż samozwańczy krytycy, którzy ocenią film naprawdę nisko (nie oszukujmy się ocena 3.. trudno mi w to uwierzyć) i uargumentują to jednym zdaniem, które w sumie nic nie wnosi. No ale cóż, wolna wola.

smiszka

"(nie oszukujmy się ocena 3.. trudno mi w to uwierzyć"- przecież Rebeka to film Netflixa więc taka ocena jest bardzo prawdopodobna:)

Lukasz641

Jezeli masz na mysli ocenianie filmu nie ze wzgledu na jego jakosc, a swoje ograniczenia swiatopogladowe, to sie zgadzam ;)

smiszka

Moim ograniczeniem światopoglądowym jest, że filmy Netflika mają żałosne recenzje? Że każdy kolejny film Netfliksa dostaje oceny na poziomie 2/3/10? Że na podstawie logicznego myślenia można założyć , że kolejny też będzie żałosny? I jest- 44% na Rotten Tomatoes. Więc o czym mówisz:)

ewacasandra

Przed premierą tutaj nie sposób wystawić oceny. Byłem tu w czwartek, 17 października i oceny jeszcze nie było, pojawiła się w piątek wieczorem gdy przyszedłem z żalem sprawdzić czy aby na pewno nie pogmatwało mi się coś z datami. To była premiera na Amerykę tylko, my z resztą świata dostajemy film od dzisiaj. Niewykluczone, że osoba oceniająca film mogła go oglądać właśnie w piątek.

bardotek69

A po co to całe dochodzenie? Ja sobie wystawiam oceny na podstawie tego czy mi się tytuł i plakat podoba i nic innym do tego. Odczepcie się od cudzych ocen.

BartasBartas

Jakie dochodzenie?! Mówię, że najprawdopodobniej ocenione bo obejrzane bo się koleżanka powyżej pulta bez powodu, a tu kolega chyba nie tę osobę co trzeba atakuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones