PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325332}
6,0 66 759
ocen
6,0 10 1 66759
4,8 9
ocen krytyków
R.I.P.D. Agenci z zaświatów
powrót do forum filmu R.I.P.D. Agenci z zaświatów

Lekka zabawna komedia z dość banalnym scenariuszem ale ciekawymi efektami - rozrywka w czystej postaci na nudny wieczór.

Wolander

Popieram: lekka, łatwa i przyjemna, tego się spodziewałem i to dostałem :)
A jak ktoś szuka czegoś ambitnego to niech idzie na film ambitny a nie krytykuje ten.
Przecież od początku było wiadomo jaki to film :P a to ze przypomina facetów w czerni jest dla mnie zaletą a nie wadą,
bo lubię MIB-ów :D

ocenił(a) film na 3
wyszu246

Ghostbusters jako film ma to cos tu prozno tego szukac. Brak tej magii, humoru. Nawet efekty wygladaja jak z gry z przed 3 lat. Jesli masz kupic bilet, co ja gadam sciagnac z torentow szkoda czasu i miejsca na dysku. Juz lepiej ogladnac 2 czesci Pogromcow duchow. R.I.P.D. Agenci z zaświatów to takie kino dla gimbusow ala Men in black ale 3! Po Opetaniu z Kevinem Baconem chcialem zobaczyc tego aktora w R.I.P.D. Agenci z zaświatów i pewnie Bacon nie bedzie sie za jakis czas przyznawal do roli w tym filmie. A Opetanie mimo lat straszy

ocenił(a) film na 4
pisul

W 100% popieram .

ocenił(a) film na 4
Wolander

Prosze Cie nie obrazaj Ghostbusters ten film mial fabule i sens . R.I.P.D nie wiem dla kogo jest skierowany bo on nienadaje sie nawet dla dzieci i mlodziezy . Z takim budzetem to ja jeszcze takiej fuszerki nie widzialam.

ocenił(a) film na 7
sarax100

Nie popadajmy w mitologizmy tylko dlatego, że film ma swoje lata i obrósł legendą. Ghostbusters też był kinem lekkim, łatwym i rozrywkowym. Naprawdę ten film tez spełnia te warunki. Podejrzewam, że wielu krytycznie podchodzących do tego filmu spodziewało się jakiejś produkcji na serio z solidną podbudową konkretnego scenariusz i poczuli się zawiedzeni - tylko to już jest problem z widzami a nie z filmem :-)

ocenił(a) film na 4
Wolander

Rozumiem o co Ci chodzi , ja naprawde nie nastawialm sie na ten film jak na Bog wie jakie widowisko . Wyobrazasz sobie ze moj bratanek ktory w zeszlym tygodniu skonczyl 8 lat stwierdzil ze jeszcze tak glupiego filmu nie widzial? Chlopak ktory lubi filmy takie jak MiB czy nawet ostatnio obejrzal MARSJANIE ATAKUJA :) I co ciekawe to on mi zwrocil uwage na efekty specjalne . To podobno jest jeden z najdrozszych filmow i powiem Tobie szczerze ze wiekszej fuszerki nie widzialam . Wiem ze to jest era efektow specjalych ale tu nawet efekty spierdzielili. Widzialam ostatnio BATTLESHIP i stwierdzam ze genialne efekty o fabule nie ma co sie duzo rozpisywac ale ten film pada w kazdej kategori i nie zdziwie sie jak bedzie to najgorszy film roku.

ocenił(a) film na 3
sarax100

Murowana Malina za film, rezyserie i efekty

ocenił(a) film na 6
pisul

spoko, przypomina MIB (które było zdecydowanie lepsze). To jeden z tych filmow na ktory nie ma potrzeby isc do kina ;)

ocenił(a) film na 9
sarax100

Tez mi sens , grupka facetów lata po miescie z odkurzaczem i wciaga do niego duszki :/ We.

ocenił(a) film na 4
Sunbreathe

A RIP ma sens???????? Bo w Ghost busters przynajmniej dbali o widza a tu wszystko na odpieprz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones