PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=325332}
6,0 66 744
oceny
6,0 10 1 66744
4,8 9
ocen krytyków
R.I.P.D. Agenci z zaświatów
powrót do forum filmu R.I.P.D. Agenci z zaświatów

9/10

ocenił(a) film na 9

Cudo, pomysł, efekty, gra aktorska też świetna.... dla mnie rewelka, możecie mnie zjechać za to ale
co mi tam.

Unibet_78

Pewnie zaraz się trafi jakiś ,,mądry'' i zacznie jechać ;). Moim zdaniem bardzo dobre kino rozrywkowe, można się pośmiać, dobra gra aktorska, dobre efekty, jest w tym filmie coś innowacyjnego i za to 9.

student602

podbijam! strasznie smutna sprawa, że ma taką niską ocenę na Filmwebie, bo bardzo przyjemny film. z tego co widzę po komentarzach do filmu to wiele osób bierze go za bardzo do siebie - ("dlaczego główny bohater nie był przerażony, gdy umarł?!", "dlaczego żona po śmierci nie ukazała swojej żałoby w przekonujący sposób?!" itp ;] ) śmiech na sali. ludzie oglądają komedie, a bawią się w krytyków jakby oglądali alternatyne kino rodem z etiopii..

ocenił(a) film na 1
student602

"jest w tym filmie coś innowacyjnego " lol, chyba klapa finansowa
http://www.rottentomatoes.com/m/ripd/ 13% na rotten tomato świadczy, że rzeczywiście do czynienia mamy z filmem rewelacyjnym ^^

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
student602

"jest w tym filmie coś innowacyjnego"

Tylko pytanie co?
Znasz może odpowiedź?

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Uszanowanie,

Dobrze, też polecam dobry film... luźna gra, Bridges zagrał rewelacyjnie szczególnie jak opowiadał o przeszłości, świetny "redneck accent" nie tłumaczalne, kapitalna sprawa.

Ogólnie, ze względu na akcent chrześcijański film nie przypadł do gustu, a szkoda ...

PS. Ryan przy Bridges poległ na maxa, starał się ale to nie ta klasa ;)

ocenił(a) film na 9
sokoleokoo2

coś w tym jest... "nie ta klasa" :)

ocenił(a) film na 3
sokoleokoo2

Ciekawość - jaki akcent chrześcijański, bo nie wiem?

ocenił(a) film na 7
Leszy2

Główny bohater spał w łóżku... z żoną :-)

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

Tak właśnie oglądałem MiB bo lecą powtórki i w sumie RIPD to tak naprawdę MiB - tyle że się chłopaki nie wstrzelili w gust, po prostu za bardzo religina sprawa.

No nie da rady, tu i tu młody + stary, identyczna sytuacja z dnia na dzień zmiana, tyle że jeden o ufokach, drugi o umarlakach. Kropka w kropkę, nawet wiek juniorów podobny i humor identyczny !

Ogólnie dobre filmy po prostu moherowe berety i słupek w dół.

sokoleokoo2

jest 5.9 gdyby nie moherowe berety było by 7.9

ocenił(a) film na 3
student602

Gdyby nie ''moherowe berety'', parę tysięcy filmów miałoby średnią 7.9/10 i nigdy nie moglibyśmy rozróżnić czegoś porządnego od reszty chłamu, kiczu i beznadziei. Co to w ogóle za tok myślenia?

ocenił(a) film na 4
Unibet_78

Jeżeli Tobie się podobał - nic nam do tego. Osobiście lubię filmy Fantazy, ale ten był wyjątkowo słaby. Dałem 4, ale sam nie wiem dlaczego.

Unibet_78

kino rozrywkowe co tu dużo gadać. były żenujące dialogi, ale niewiele. Dobra obsada. Troche kiepskie potwory, ale i tak dali rade. mi się podobało.

użytkownik usunięty
Unibet_78

Zgadzam się, w końcu Jeff Bridges pokazał się z dobrej strony bop ostatnie jego filmy były słabe. Po zwiastunie spodziewałem się gnotu, a tymczasem obejrzałem całkiem niezły film.

ocenił(a) film na 6
Unibet_78

Ty matole, idioto i k***o pisowksa.

(dobrze Cię zjechałem?)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones