PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8995}

Purpurowa róża z Kairu

The Purple Rose of Cairo
7,2 13 145
ocen
7,2 10 1 13145
7,1 14
ocen krytyków
Purpurowa róża z Kairu
powrót do forum filmu Purpurowa róża z Kairu

dzieło odebrałam niczym coś z gatunku "film-zasadzka", a raczej żart plądrujący mój umysł i poczucie równowagi. obejrzę jeszcze z 1000 razy! (i oczywiście film zyskał kolejną dyszkę, bo pewnie niejeden widz znalazł coś dla siebie, nieważne, którą stronę ekranu wybrał)

zakończenie zaskakujące-całkiem czego innego spodziewałabym się po woody'm allen'ie.

ocenił(a) film na 10
violet_pill

tak, zakończenie faktycznie zaskakujące. szczególnie, że w tele tygodniu napisano "komedia" i bylam przekonana, że będę się śmiała i że skończy się dobrze. Jak już ktoś wspomniał Allen był nie allenowski. Nie wystąpił w filmie i ten smutny koniec...Ale piękny film.

użytkownik usunięty
violet_pill

racja to jest film ,w którym każdy znajdzie coś dla siebie... jeden z najlepszych jakie widziałam... daje dużo do myslenia...przynajmniej dla mnie... i tak samo jak Tobie wprowadził haos do mojego umysłu i myśli arcydzieło !

użytkownik usunięty
violet_pill

racja to jest film ,w którym każdy znajdzie coś dla siebie... jeden z najlepszych jakie widziałam... daje dużo do myslenia...przynajmniej dla mnie... i tak samo jak Tobie wprowadził haos do mojego umysłu i myśli arcydzieło !

ocenił(a) film na 7
violet_pill

Sympatyczna produkcja z oryginalnym scenariuszem. 9/10 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones