PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8981}

Ptasiek

Birdy
7,6 26 667
ocen
7,6 10 1 26667
7,0 11
ocen krytyków
Ptasiek
powrót do forum filmu Ptasiek

O 20-tej jakiś gniot o przemocy w rodzinie,a "Ptasiek" o północy.Oni zwyczajnie obrażają widzów.

niewinny2

"Dlatego uwazam ze pozna pora daje filmowi większą szansę na oglądalność."
tak jak wszyscy są zmęczeni i śpią?;)

ocenił(a) film na 10

Wytrawnemu widzowi pora nie gra roli, a nawet gdyby to jest cos takiego jak stare poczciwe video, czy dvd z nagrywarka.

niewinny2

haha wytrawnemu widzowi ;)
niektórzy maja szkołę i muszą rano wstać, dlatego nie będę siedziała do 2 w nocy przed telewizorem. i wyobraz sobie ze nie wszyscy posiadają stare poczciwe wideo albo nagrywarke ;)

ocenił(a) film na 10

I tu się nasuwa pytanie czy urągajace godnosci ludzkiej seriale tańce na czym tam popadnie sa puszczane bo sa ogladane czy tez sa ogladane, bo sa puszczane? Czy tę papke dostajemy bo jej potrzebujemy czy to taka polityka, ze lud pracujacy miast i wsi niech za duzo nie rozmysla tylko sie rozerwie bo do pracy rano trza iśc. A od myslenia głowa boli dylematy sie jakieś rodzą i człowiekowi sie zachciewa lepiej, inaczej, ciekawiej po prostu zyc a nie przeżuwać.
No chyba ze Cie człowieku stać wtedy masz wybór i nie musisz łamac prawa!
Amen.

Ciapek życie, jesteśmy społeczeństwem konsumpcyjnym i po części masowym, więc świat opanowała tandetna masowa kultura popowa (choć i w niej zdarzają się dzieła warte uwagi).

Ludzie potrzebują emocji, akcji, a bądź co bądź Ptasiek jest jedynie pożywką dla ducha. Cóż ... życie. Jednak temu kto lubi kino właśnie takie nie przeszkodzi późna pora emisji. Albo sięcoś kocha albo nie i idzie się spać.

użytkownik usunięty
kyanka

Nie zgadzam się.
Jeżeli masy mają stanowić normę, a inteligencja - margines - to za 2-3 pokolenia wrócimy na drzewo. Niektórzy już tam siedzą.

Od telewizji, na która płacę wymagam - by trzymała poziom, jaki ludzkość przez wieki wypracowała - zanim jeszcze powstała telewizja.

Prostakom niech się podlizują TVN-ny.
Nie mam zamiaru być terroryzowanym przez chłam, bo konsumpcyjna większość potrzebuje pożywki dla swoich chorych emocji.

Chcesz akcji, jeden z drugim - to idź se pobiegaj.

no juz nie przesadzaj man... to kwestia gustu. Jesli wiekszosc woli ogladac akcje a nie Ptaska to nazywa sie to demokracja. Wiekszosc decyduje i tyle. Nie trzeba byc od razu trepem aby lubic filmy klasy B... rozrywka ma rozne strony - mniej i bardziej ambitne. Mozesz wymagac od telewizji, ale watpie aby ktos Cie w tej kwestii posluchal... albo mozesz...nie placic :). A jezeli uwazasz niewybrednego widza za prostaka to mysle, ze musisz byc bardzo smutnym i znerwicowanym czlowiekiem... o czym z reszta swiadczy Twoja pelna frustracji wypowiedz. Trzeba miec tolerancje wobec innych gustów... warto sie tego nauczyc...

Racja całkowita , kiedyś puścili świetny kryminał !!! warto podkreślić że to kryminał bo grał w nim Billy Crystal , film z lat 80 , leciał koło 23 , a co do pory emisji filmów takich jak Requiem dla snu czy jakieś inne niby straszne to i tak powinny być o 20 bo przecież tvp ma misje tyle że na razie tą misją jest ogłupianie ludu gniotami z tvp 2 , chociaż ostatnio się poprawiło kupili Rzym i Terminatora : Kroniki SC

no niestety, prawda jest taka, że tvp do filmów ambitnych powołała tvp kulturę, tvp1 i 2 są do chłamów.

rufusg

ja nie rozumiem po co tak się emocjonalnie angażujecie w najeżdżanie na tvp.Też byłem kiedyś na etapie takiego patrzenia na tvp. Skoro ona sobie tak pogrywa (ma ku temu powody) to j***ć tvp i ogólnie telewizje.Ja wolę załatwiać sobie wybrane filmy i oglądać je na kompie.od czasu do czasu przejść się do kina i wszystko jest super.
pozdrawiam zamiłowanych w dobrych filmach:)

ocenił(a) film na 7
None200

Na szczęście rok temu Ptasiek był w TV4 o 20.00, więc go w końcu obejrzałem. Ale odkąd mam laptopa telewizji nie oglądam prawie wcale. Nie martwię się o pory emisji czy reklamy.
Poza tym na TVP można się zemścić nie płacąc abonamentu ;)

użytkownik usunięty
lew890

Spróbuj nie płacić.W tym faszystowskim kraju cię dopadną.Właśnie rząd szykuje środki prawne by dobić biedaków.

Dopasowują się do widza, wcześniej puszczają gnioty dla Kowalskich którzy kładą się o 21 bo rano o 5 podbijają kartę w fabryce azbestu... a widz wymagający, wykształcony jest w tym kraju gnojony jak zresztą w innych dziedzinach życia.

Na szczęście jest tvn...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones