PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858218}

Psychol

Alone
5,7 3 816
ocen
5,7 10 1 3816
6,7 3
oceny krytyków
Psychol
powrót do forum filmu Psychol

Ale fajny film. Wbija w fotel.

ocenił(a) film na 1
rozmusp

gdzie można obejrzeć ?

rozmusp

z tym "wbija", to bym nie przesadzała... :D

ocenił(a) film na 3
baas_

to ma być świetny film przecież to kompletna klapa ,boso przez las, dziura w stopie, postrzelona , obita ehh szkoda gadać

jutzler36

Ci krytycy też widać "znawcy" na górze strony, masakra. 3/10 to maks co mogłem dać temu dziełu buhahaha. Dawno takiej chały nie widziałem. Jeśli to ma ocenę 5.8/10, gdzie rzeczywiście było to zmarnowane 90 minut życia to nie wiem jakim cudem Nieobliczalny z Russelem Crowe ma 5,7, i opinię "krytyków" 4,3/10 skoro to o wiele lepszy film...W obu widać też moda na stare Volvo ;) co do ocen na tej stronie mnie już nic nie zdziwi. Chyba też zostanę "krytykiem" 0_o

ocenił(a) film na 2
Shaker82

totalnie się zgadzam

ocenił(a) film na 2
baas_

ja faktycznie przy tym gównie usnąłem trzeba mieć wybujałą fantazje żeby uwierzyć w coś tak słabego i niedorzecznego

ocenił(a) film na 7
rozmusp

Zgadza się film dobry,trzyma w napięciu.Tylko nie wiem po cholerę dali te wstawki z informacjami,np,Sama,Droga,Rzeka,deszcz,Noc itp.Widz czuje się jak idiota któremu trzeba tłumaczyć co się w filmie aktualnie dzieje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones