PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393551}
5,1 1 242
oceny
5,1 10 1 1242
Psych:9
powrót do forum filmu Psych:9

...ale odpowiedzcie na jedno moje pytanie, jeżeli odpowiedź będzie na TAK, to rozumiem cały film. Pytanie: To Roslyn była tą morderczynią, tak? :> Z góry dzięki. :)

ocenił(a) film na 7
m4d214

Taaak ;>...

ocenił(a) film na 6
AniaScene

A po czym tak stwierdzasz Aniu, że to Roslyn??? Przecież dr Clement tez grał w tym filmie... :) To nie on czasem się mścił na kobietach???

Pozdrawiam...

ocenił(a) film na 7
spiderer79

wlasnie, ja tez zrozumialam ze doktor zabijał.

aguxd

doktor Clement to była jej druga osobowość. Roslyn cierpiała na rozdwojenie jaźni. Motyw podobny jak w Podziemnym Kręgu i Mechaniku. Tak mnie się przynajmniej wydaje.

m4d214

Właśnie ten doktor Clement przecież nie żył, bo miał skalpel w głowie. Na taśmach się nie nagrał i ona to odkryła - że jest coraz bardziej psychiczna. To ona nienawidziła blondynek. Ale powiedziała "nigdy się nie dowiesz kim ona była" hmm to może tak powiedziała, żeby przez samą sobą (drugim swoim ja) ukryć prawdę. Tylko jaki sens miała ostatnia scena, że ona nagle ma blond włosy. No przecież nie będzie taką okrutną osobą jak jej matka, bo jej mąż to nie pedofil. A matka chciała ją i siebie zabić, bo widocznie i matka była molestowana i chora psychicznie i nie chciała, żeby córka rodziła też "psychiczne" dzieci.

klaudia0

Sorki, nie zwróciłam uwagi, że post już jest wiekowy :)

ocenił(a) film na 5
klaudia0

Aaa nie szkodzi. ;) Pytania, na które każdy ma inną odpowiedź, nigdy nie są wiekowe. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones