PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 771
ocen
6,5 10 1 48771
3,8 25
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad
ocenił(a) film na 8
elesdj

odemnie nawet 9

ocenił(a) film na 8
nilsen

Najbardziej mnie smiesza komentarze typu "Pasikowski sie skończył" , "Pazura sie skonczył" bla bla bla... Jak na akcje , która dzieje sie 25 lat pozniej to wszyscy dalej są w super formie i dokładnie tak to wygląda jak sobie wyobrażałem (po cichu) przed seansem. W sumie nie wiedziałem na co mam być nastawiony czy to wszystko udźwignie ciężar poprzednich części... I to w dzisiejszych realiach świata. Było doskonale a siły starczyło by na jeszcze więcej :) Jedno się nigdy nie zmienia => ZASADY !

ocenił(a) film na 9
elesdj

Bezapelacyjnie bardzo dobry film !! a kto nie kocha tego klimatu nie zrozumie .

ocenił(a) film na 7
kafic

Nie jest to żaden przełomowy hit... ale wg mnie obronił się. Miałem obawy ze strasznie to zepsują. Pasikowski i ekipa dali rade! Miłe zaskoczenie ;)

ocenił(a) film na 8
walu911

Mam podobne wrażenia. Film ma błędy i dziury, trochę szkoda bo szło to zrobić lepiej. Ale jest sentyment do tego filmu i jakiś mam smutek, że coś się skończyło i to nie tak jak powinno...

ocenił(a) film na 8
donVittorio

>>>że coś się skończyło i to nie tak jak powinno...<<<

Wiem że smutno się skończyło, ale uważam, że dobrze, iż film miał takie zakończenie. Inaczej wciąż beblano by o 4 części, która gdyby miała ewentualnie powstać, to już właśnie z racji wieku bohaterów/aktorów i tego że pewnie nie wszystkich szłoby skrzyknąć, jak to miało teraz miejsce, mogłaby wyjść fatalnie. Tymczasem mamy furtki zamknięte i eleganckie zakończenie serii.

walu911

dali radę z jednym wyjątkiem - Pazura nie dał, niestety zaliczył on słaby występ co zaniepokoiło fanów serii

kafic

a co ma do tego filmu tematyka zombie?

ocenił(a) film na 8
elesdj

Ja na początku obawiałam się, że z będą chcieli ich odmłodzić i wyjdzie komedia. A tutaj świetna historia o tym jak po latach musisz odnaleźć się w innej rzeczywistości. Bardzo pozytywny odbiór z mojej strony.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones