PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835816}
6,5 48 792
oceny
6,5 10 1 48792
3,8 26
ocen krytyków
Psy 3. W imię zasad
powrót do forum filmu Psy 3. W imię zasad

Nie myślałem nigdy, że to napisze bo jestem wielkim fanem Psów i wcześniejszego Pasikowskiego ale skoro w jednym miesiącu wchodzą 2 polskie filmy gangsterskie to nie sposób uniknąć porównań. Nikt tego nie napisał ale w mojej ocenie Jak zostałem Gangsterem bije o 2 levele nowe Psy. Oczywiście, ktoś powie ze box officy wskażą faworyta ale Kawulski nakręcił dopiero drugi film, obsadę miał dużo mniej znaną i rozpoznawalną niż Psy no i na Psy idą ludzie dla sentymentu, dla kultowego tytułu, rzekłbym dla marki.

Kawulski miał pomysł na film, potrafił poprowadzić i zabawić widza. Gdyby w Psach zagrali aktorzy mniej znani a film nazwalibyśmy inaczej to zostałby on odebrany na poziomie Solidgolda czy innego średniaka naszej kinomatografii.

Pasikowski owiał zdjęcia wielka tajemnicą, jakby budując spektakl dla czegoś wyjątkowego, przecieków ze zdjęć było jak na lekarstwo.

Niestety w tej części nie utożsamiłem się z co chwile wymiotującym bohaterem, był mdły, nijaki w stosunku do wcześniejszych części. Scenariusz jak oświadczył czekał 10 lat, i chyba to wyjaśnia wszystko to że był mało aktualny i nierealny. Może 10 lat temu aktorzy lepiej by się zaprezentowali , nie byliby tak karykaturalni? Może wtedy to był właśnie ostatni dzwonek? Dialogi pisane na siłę tak aby zaistniały w popkulturze, aby momentami było śmiesznie. Może 2 razy się zaśmiałem ale cała reszta próby gagów była mało aktualna.

Kurier, Jack Strong były już na słabym poziomie, może już czas Panie Pasikowski ustąpić miejsca nowym reżyserom? Przykro mi się tak żegnać z Psami bo kocham 2 pierwsze części ale nowe musi nadejść.

ocenił(a) film na 8
QbaFlower

Kawulski to Twój kumpel, czy robisz marketing dla jego filmu.

horst_sz2

Nie byliśmy na "Gangsterze...", ale "Psy 3" są tak zje...e, że wszystkie gangsterskie filmy na świecie są lepsze.

lucynka000

Zj...a jestes tylko ty szm...o

ocenił(a) film na 1
QbaFlower

Zgadzam się, sam jestem zaskoczony , śmiałem się na PSAch 3 ,ale nie dlatego ,że pan reżyser tak zaplanował , tylko z zażenowania tekstami pisanymi tak jakby się nie rozmawiało z normalnymi ludźmi od lat 90ych.

QbaFlower

Też jestem fanem Władysława Pasikowskiego. Ale też muszę przyznać, że Jak zostałem gangsterem to dużo lepszy film niż Psy 3. Ale z kilkoma rzeczami się nie zgodzę. Jack Strong to według mnie świetny film, Pitbull Pasikowskiego też, ale od Kuriera jest duży zjazd formy u Pana Pasikowskiego. Według mnie Bogusław Linda zagrał świetnie w Psy 3, pozostali aktorzy też. Był potencjał, Bogusław Linda w świetnej formie, jak na swoje lata, mogło być kultowo i dużo lepiej. Ale scenariusz, dialogi niestety były nie najlepsze. Jeśli ktoś tutaj pogrążył ten film to Władysław Pasikowski. Nad czym bardzo ubolewam i mam nadzieję, że jeszcze wróci do dawnej formy. Trzymam kciuki.

ocenił(a) film na 5
QbaFlower

Oba filmy są tak samo mocno przeciętne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones