PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5650}
7,6 7 731
ocen
7,6 10 1 7731
6,8 5
ocen krytyków
Psim tropem do domu
powrót do forum filmu Psim tropem do domu

Piękny film!

ocenił(a) film na 9

W skrócie świetny film, ma wszystko, co powinien mieć prawdziwy wyciskacz łez. Pomysł, historia, muzyka. Ta scena, gdzie Fluke odsłania ze śniegu grób Thomasa i napis: "Na zawsze pozostanie w naszych sercech" pięknie zrobiona. Absolutne 10/10!

AdamBayern01

Nie mogę wyrazić nic więcej niż 100% zgody. Do dziś pamiętam swoje ryki i płacze, gdy oglądałam ten film po raz pierwszy w TV. A muzyka- moim zdaniem jedna z najpiękniejszych, jakie słyszałam w filmach, do dzisiaj pamiętam tą melodię.

ocenił(a) film na 9
ciotkaEliza

Miło mi to słyszeć. Ja wychowałem się na innych filmach i innym zupełnie przedstawionym klimacie. Moi idolowie to Jean Claude Van Damme i Mike Tyson. Ale po mimo, że oglądałem Psim Tropem Do Domu wielokrotnie, on na zawsze utknie w mojje pamięci. ;)

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Film obejrzałem już jakiś czas temu i dzisiaj wszedłem sobie tak z ciekawości, patrzę i widzę "swój wpis" no i kurde tak się trochę zdziwiłem dlaczego w ogóle nie pamiętam tej wypowiedzi chociaż w pełni się z nią identyfikuje. Okazuje się, że nie tylko awatary mamy podobne ale i ocenę tego niedocenionego filmu :-)

ocenił(a) film na 9
MichCorleone

Twoje chyba tylko jaśniejsze, ale Michael Corleone musi być :) Pozdro!

ocenił(a) film na 8
AdamBayern01

Popieram

ocenił(a) film na 9
AdamBayern01

Dziadku! Rewelacja! 9/10!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones