PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007350}

Przywilej

Das Privileg - Die Auserwählten
4,5 3 902
oceny
4,5 10 1 3902
Przywilej
powrót do forum filmu Przywilej

Nie taki zły

ocenił(a) film na 6

Nic tu nie zaskakuje, wszystko już było gdzie indziej, ale ogląda się całkiem dobrze.

ocenił(a) film na 6
pawelex

Dokładnie tak, przy całej wtórności jest całkiem fajny klimat, trochę pomieszanie z poplątaniem nieudane, no bo mamy grzyby i duchy jednocześnie, jeszcze jakby scena seksu była dłuższa, no to ocena na pewno by poszybowała w górę.

Do tego ta Samira, no to faktycznie grzechu warta, mega konkretna.

RipRoy

Samira tak. Ale ta scena była taka... Ani na miejscu, ani po co w ogóle :D ale wiem, tak trzeba było wdzięki pokazać.
Co do filmu. Zakończenie spodziewane, brakowało mi tutaj rozwinięcia genezy tego kultu, troszkę więcej p. O dziadku. Taki spoko średniak przez to

RipRoy

Fakt, jak na niemkę, to nieźle, gdyby tylko nie ta górna prawa dwójka cofnięta na maksa, rozkojarzało strasznie. Pół filmu zastanawiałem się czemu ona w takich odstających łachach łazi, ale scena na basenie po zrzuceniu jutowego wora na ziemniaki wszystko wyjaśniła - płuca jak ta lala. Ogólnie w wielu scenach miałem wrażenie, że widzę młodą niemiecką Rachel McAddams.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones