PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118692}
7,4 31 324
oceny
7,4 10 1 31324
Przygoda na Antarktydzie
powrót do forum filmu Przygoda na Antarktydzie

ta opowieść jest tak piękna że podczas oglądania chyba kilka razy się popłakałam, takie były wzruszające momenty. Nie rozumiem wiec czemu ktos zwraca uwage np na efekty specjalne albo porywajaca akcje, ten film jest naprawde cudowny.uwielbiam go!!! no i takie ładne zakończenie (choc 1 piesek zmarl;( )

ocenił(a) film na 9
marzenaaa

Film strasznie banalny (jak to wszystkie produkcje Walta Disney'a :P) a zmarly 2 pieski ;P

SKW

W japonskiej wersji z 1983 roku 2 pieski to przezyly...

ocenił(a) film na 9
Neshir

Śliczny film , a pieski rzezywiście 2 zginęły Old Jack i ten drugi... Te pieski były kochane i jakie wytresowane ..:)

agateczka

Old Jack i Dewyey jakos tak (Djułej)

SKW

Na pewno nie banał, pieknie nakrecony, banał dla ludzi bez serca nie lubiących zwierząt. Mam od roku malamuta:) Film jak dla mnie arcydzieło, mądry, wartosciowy a niestety w nowszych filmach usa juz to coraz rzadsze niestety.

marzenaaa

sama chciałabym mieć takie pieski... ja również się popłakałam z kilka razy... ale łez to chyba się nie da w tym filmie powstrzymać ;)

marzenaaa

jak ktos uważa że ten film jest banalny to chyba wychował się na bajkach typu krowa i kurczak produkcji cartoon network albo oglądając świat wedlug bundych. filmy tego typu to klasyka dosłownie. uwielbiam je, tak samo westerny i filmy o Indianach, film zasługuje na więcej niż 10/10. w dodatku husky, sama mam jednego i wiem jakie te psy sa cudowne. :)

użytkownik usunięty
marzenaaa

film jest przepiękny wzruszy chyba każdego,a husky to najmądrzejsza rasa psa,wiem co mówię,bo sama mam takiego psiaka.i to nie jest banalny film,ponieważ to historia oparta na faktach.

marzenaaa

Ode mnie 10/10. Film cudowny, poryczałem się kilka razy na tym filmie. Posiadam od kilku miesięcy Husky :) Uwielbiam tą rase:). A film to Arcydzieło! Polecam!

użytkownik usunięty
marzenaaa

film bardzo wzruszający, w szczególności, jak się kocha psy. bardzo mi się podobał . psy przepiękne !

ocenił(a) film na 7
marzenaaa

Może być w kazdym razie warto obejrzeć:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones