PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831662}

Przyciąganie 2

Vtorzhenie
5,9 1 379
ocen
5,9 10 1 1379
Przyciąganie 2
powrót do forum filmu Przyciąganie 2
Radek_Traczyk

Choć może nie mam racji. Gdy to pisałem byłem w połowie filmu. Na początku sprawia wrażenie typowego romansidła, lecz w sumie ostatecznie to gatunki na Filmwebie są chyba najodpowiedniejsze.

ocenił(a) film na 9
Radek_Traczyk

Właśnie zobaczyłam drugą część i zgadzam się, to taki romans science fiction. Film dobry w swoim gatunku. Bardzo podobał mi się Aleksandr Pietrow i Jurij Borysow Ten drugi naprawdę ma potencjał. Widziałam go w Kałasznikowie w głównej roli, a ostatnio też w rosyjskiej produkcji Netflixa Srebrne Łyżwy (polski tytuł Zimowy Romans)

Euterpe_filmweb

Rozumiem, że gustujesz w romansach? Stąd taka wysoka ocena?

Radek_Traczyk

Dzięki za założenie tego tematu. Dzięki tobie wiem, że nie chce tej sieczki romantycznej oglądać, bo jest to śmieszne... tematyka obcych a główna bohaterka się całuję z kosmitami hahahah jak w pierwszej części, dzięki jeszcze raz :D

ocenił(a) film na 9
Mortemignis

Może nie do końca gustuję w romansach, ale zgadza się, jak ktoś chce zobaczyć film ambitniejszy z intelektualnymi refleksjami, to pomylił się w wyborze gatunku. Ten film bardziej może zobaczyć ktoś, kto lubi filmy akcji i powiedzmy, że chce się zrelaksować. Takie powiedzmy "lżejsze" i sztampowe filmy też są dobre. Mnie się w każdym razie film podobał. A w ogóle, z filmów artystycznych (Oscar dla Nikity Michałkowa) w dalszym ciągu czeka u mnie w kolejce "Spaleni słońcem" w którym gra Oleg Mieńszykow (w tym filmie tata głównej bohaterki). Nigdy nie widziałam tego filmu od deski do deski.

Euterpe_filmweb

Też nie potrzebnie naskoczyłem na ciebie, każdy ma swój gust (: po prostu liczyłem na coś podobnego do "Nowy początek"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones