PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8939}

Przetrwać w Nowym Jorku

The Basketball Diaries
7,7 44 987
ocen
7,7 10 1 44987
6,0 6
ocen krytyków
Przetrwać w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Przetrwać w Nowym Jorku

przecież w tym filmie zrobił tak perfekcyjnie postać ,że w pewnych momentach myślałem że on jest naprawdę naćpany! genialna muzyka zdjęcia no i DiCaprio naprawdę niedoceniona rola i ten film!To jest świetny film pokazujący jak można mieć świetne wyniki sportowe i wejść w gówno zwane "narkotyki" a potem ciężko z niego wyjść ,polecam film! 10/10

paul_van_dyk_87

Bo byl to niskobudzetowy film nieznanego rezysera. Dlatego przeszedl bez wiekszego echa.
DiCaprio zagral zajebiscie, jak w kazdym filmie przed Titaniciem.

allan_houston

Niepierd...bo po Titanicu wlasnie zaczal sie rozwijac i z roku na rok jest znowu coraz lepszy,dojrzalszy etc.

ocenił(a) film na 8
peterson23

dokładnie...

ocenił(a) film na 7
construct_destruct

Zgadza się... z roli na rolę przybywa mu aktorskiego doświadczenia. Powiedziałbym, że to może trochę ostre porównanie, ale ... idzie moim zdaniem w ślady Marlona Brando. Ma własną wizję i potrafi przedstawić bardzo sugestywnie graną postać - "Aviator" był wspaniały, "Body of Lies" również... mógbłym wymieniać właściwie większość filmów z Di Caprio i trudno by się było doszukać czegoś tak potwornie strasznego co dyskredytowało by go jako pełnokrwistego aktora. Po prostu dorobił się własnej ... tożsamości filmowej, że to tak nazwę ;) Fajnie, że tak się dzieje, bo muszę się przyznać, że bardzo go niedoceniałem, ale cóż... ja też może dojrzewam jako widz ;P Pozdrówki

ocenił(a) film na 9
pendrago

Zgadzam się:) Nic dodać nic ująć..Leo poprostu jest świetnym aktorem. Jeśli zaś chodzi o Titanica..to ja wcale nie uważam go za jakąś plamę na honorze. Myslę, że on też nie. W końcu film okazał sie wielkim sukcesem, otworzył mnóstwo drzwi Kate i Leo. A to, ze komercyjny...że rola błaha..to nic, ileż to znanych aktorów gra w takich filmach. Teraz za to, ma ten komfort i może wybierać te które mu odpowiadają. I widać, ze wybiera te ambitne i naprawde ciekawe.

użytkownik usunięty
klaudia2251

Ja się zgadzam ze wszystkimi . Leonardo jest zajebisty i zawsze był . Ale osobiście bardziej wolę filmy kiedy był młody (szczególnie ten i Catch Me If You Can) ze względu na to jak wtedy wyglądał . Mega śliczny i chudziutki : )

ocenił(a) film na 8
peterson23

Ten film powstał przed Tytanikiem. Fakt, obraz był taniuśki ale dostał świetne recenzje. Leo jest wyjątkowy. Błyszczy nawet w słabszych scenariuszowo filmach takich jak Szybcy i martwi, czy Człowiek w żelaznej masce. Po prostu klasa sama w sobie. Oczywiście że rozwija się z filmu na film ale ten obraz, czy nawet wcześniejsze czyli Co gryzie Gilberta ..... lub Chłopięcy świat pokazują że w zasadzie od samego początku miał błysk w oku. To co robi teraz Incepcja, Wyspa tajemnic, W sieci kłamstw, Krwawy diament, Infiltracja, Aviator, Złap mnie..... czy Gangi Nowego Jorku to po prostu mistrzostwo. Na tym tle Tytanic choć bardzo dobry staje się obecnie jednym z wielu jego niezłych filmów.

Rahabiel

przyznam, ze nie do konca go doceniałam. zaczelam ogladac z nim filmy tak jakby od konca, bo od tych nowszych do starszych.. i zaczełam sobie zdawac sprawe, ze ten facet na prawde ma talent, ale gdy obejzalam ten film to po prostu mistrzostwo. ! Szacun dla niego, szkoda nie został wyrozniony dzieki tej roli. Tak samo jak paul_van_dyk_87 rowniez zaczelam myslec, ze on po prostu był nacpany. Genialna rola i po prostu idealnie zagrał. Wkreciłam sie w ta historie i powiem, ze były momenty gdzie na wlasnym ciele odczuwałam ten jego bol. Masakra.. a na koniec chciałam jeszcze napisac, ze role w wilmie Co gryzie Gilberta Grippe to zagrał fenomenalnie. Gdybym ze wczesniejszych filmow go nie znała, to rowzniez bym omyslala, ze role gra na prawde jakich uposledzony chłopak. Mistrzostwo. ! ;)

użytkownik usunięty
karoolcccia

Leo w każdym filmie pokazuje że ma wielki talent. nie ma znaczenia czy ten film był nagrany przed czy po Titanicu(który też nie jest złym filmem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones