PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8939}

Przetrwać w Nowym Jorku

The Basketball Diaries
7,7 44 987
ocen
7,7 10 1 44987
6,0 6
ocen krytyków
Przetrwać w Nowym Jorku
powrót do forum filmu Przetrwać w Nowym Jorku

dla takiego przeciętniaka? Niezła rola Leo i nic więcej. Film nic specjalnego.

neo_angin

niskobudzetowy film nieznanego rezysera.dlatego przeszedl bez wiekszego echa.
leo zagral zajebiscie,film rowniez interesuacy i sprawnie zrobiony,

aew4334555

Ale nie Arcydzieło jak wg. ciebie. Ten opis pasuje jak ulał do oceny rzędu 6-7 i właśnie na tyle ten film zasługuje, ale niestety na FW taka przeciętność jest w cenie :)

neo_angin

obietywnie dalbym 8 + 1 oczko za kreacje leo=9 ale daje kazdemu filmowi z leo 10,z nim na czele.

aew4334555

I dziwić się że rankingi na FW są do d*py jak ludzie używają takich systemów oceniania. Obiektywnie właśnie daję 6/10, Film średni + punkt za niezłą rolę Leo.

neo_angin

6 lol,zanizasz stary tak samo jak ja zawyzam wiec nie wiem w czym widzisz problem.

aew4334555

a taki system ma tylko i wylacznie w stosunku do leo.
chyba mi nie powiesz ze twoja ocena deppa i filmow z nim to suchy obiektywizm.bo jebne.

użytkownik usunięty
aew4334555

dajcie sobie po razie. ten kto wygra, znaczy, że jego aktor jest lepszy. walczcie jako depp vs. dicaprio

aew4334555

Ja w ogóle nie oceniam obiektywnie bo coś takiego nie istnieje. To dokładnie tak jakbym ja dał "Beksie" lub innemu średniakowi z Deppem 10/10.

aew4334555

Moja ocena jest zawyżona bo to film co najwyżej na 5/10. Niczym nie wyróżniająca się historia o ćpunie jakich wiele.

neo_angin

tralalalala la.hej!

aew4334555

Muszę "Candy" obczaić bo szykuje się kolejna przeszacowana opowiastka. Tym razem przez fanki Ledgera. Najpierw jednak nadrabiam filmografię Ridleya.

neo_angin

candy taki se.
hm lubie ridleya.tez se obadam co nie co.

aew4334555

No tutaj ma taką średnią że musi być arcydziełem :). Po historyjce film z przedziału 4-6. Zależnie od ilości emocjonalnej tandety.

neo_angin

w sumie malo jest o dragach a wiecej u uczuciu miedzy nim a jego lachonidlem,taki se
slyszales niusa ze depp puszcza sie z lesbijka?od razu dalem mu 10/10
a ze zostawil te brzydkie pudlo- paradajs dodalem <3

aew4334555

Z jaką? Heard?

neo_angin

no jaha.

aew4334555

Dobra sucz xD.Kryzys wieku średniego go dopadł chyba.

neo_angin

nom dobra swinia!
e tam johnny sie nie starzeje.

aew4334555

Dobrze że nie z tą przetyraną ćpunką Olsen jak głosiły plotki.

neo_angin

ja tez bym szarpnal,najlepiej jakby jeszcze zaprosila siostre,uu jeee

neo_angin

iw piz.du wyladowal..
dogrywka,

aew4334555

Paranoja że Włosi grają ofensywniej. Jestem i tak za Angolami.

neo_angin

ja mam to w dupie.polska odpadla je bie mnie euro.
ale i tak ogladam jednym okiem,hihi

użytkownik usunięty
neo_angin

Zabawne, że nikt z was nie wie co oznacza słowo "obiektywnie", a używacie go w co drugim komentarzu. I wy się za oceny filmów bierzecie?
Jeszcze zabawniejsze - płacz, że ranking najpopularniejszych filmów dla mas wypełniony jest najpopularniejszymi filmami dla mas.

Uwielbiam to forum!

Założyłem temat złośliwie dla użytkownika z którym się tu kłóciłem, a ocena zaiste obiektywna bo subiektywnie byłoby niżej.

użytkownik usunięty
neo_angin

Tak jak pisałem - stosowanie słów, których znaczenia nie do końca się pojmuje jest bardzo popularne na tym filmwebie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones