PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117921}
7,1 19
ocen
7,1 10 1 19
Przedwiośnie
powrót do forum filmu Przedwiośnie
kuba943

gdzie mógłbym kupić/pobrać ten film, bardzo mi na nim zależy gdyż mam na ten temat prezentacje maturalną... pozdrawiam

kuba943

Film nie zachował się do dnia dzisiejszego. Podobno ?
Źródło: filmpolski.pl

Neuromer

Jak ja to lubię...
TO JAK SPECJALIŚCI OD ZŁOTYCH KACZEK MOGLI NOMINOWAĆ JARACZA, SAWANA i innych???

Adalbert_filmweb

bo specjalistom wszystko wolno :)

Neuromer

Jak to mówi moja ukochana, ulubiona i w ogóle najlepsza na świecie germanistka- unlogisch! Szkoda, że to Przdwiośnie się nie zachowało. Nie wiedzieć czemu wolę Sawana i Gorczyńską niż Damięckiego i Lewińską

Adalbert_filmweb

Bardzo dużo filmów z tamtych lat się nie zachowało, chodzi mi o lata 1900-30. Jest wiele roczników że praktycznie nie zachował się żaden film, a wielu rocznikach nawet nie posiadamy informacji czy wogóle jakieś były. Jestem ciekawy czy to wina zawieruchy wojennej czy jednak często jakieś niedopatrzenia i niedbalstwo?.

Neuromer

Tak, wielka szkoda- pozostały chyba tylko- Pruska kultura, Cud nad Wisłą, Mogiła nieznanego żołnierza, Tajemnica starego rodu, no i te filmy z nitrofilm- Pan Tadeusz, Rok 1863, Halka z 1929 r. i kilka innych

Adalbert_filmweb

A na filmwebie nawet 10 osób oceniło film :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones