PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4095}

Przed wschodem słońca

Before Sunrise
7,7 53 658
ocen
7,7 10 1 53658
8,0 28
ocen krytyków
Przed wschodem słońca
powrót do forum filmu Przed wschodem słońca

ja siedziałem w domu, miała być impreza z lokatorami ale olałem, poczułem impuls, żeby wyjść domu i porobić zdjęcia i udałem się na główne miasto w Gdańsku i tak sobie robiłem zdjęcia aż tu jakaś dziewczyna do mnie zagaduje czy ja wiem gdzie się idzie do Posejdona a ja , że czegoś takiego nie ma ale, że jest Neptun ale on w remoncie i, że w ogóle to możemy pójść, no i tak spacerowaliśmy z 5 godzin rozmawiając o Gdansku i wielu innych bardziej i mniej powaznych rzeczach, wszak ja nie jestem z Ameryki ale z miescinki ze srodkowego Pomorza a ona nie byla z Francji tylko z Wroclawia

monsieur_dawid

no to super !

szklaneks

strasznie fajna sprawa

ocenił(a) film na 7
monsieur_dawid

Twoja historia chwyta za serce

monsieur_dawid

Bardzo chciałabym przeżyć coś takiego, jednak to chyba pozostanie marzeniem...

monsieur_dawid

... ale co dalej? Czy było jakieś "dalej"?

ocenił(a) film na 6
monsieur_dawid

no i chociaż wykorzystałeś to spotkanie jak powinieneś? masz z tą dziewczyną kontakt? rozmawiacie dalej? czy wszystko zaprzepaściłeś i pożegnałeś się z nia wtedy nie proszą nawet o numer telefonu?

peeszet

"wszystko zaprzepaściłeś"....? a skad i jak można to wiedzieć ? Może wszystko co najlepsze i jedyne zamknęło sie w tamtym momencie.-

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dadan

Cretinos.

monsieur_dawid

Mnie spotkalo :) Poznalam Amerykana w Krakowie przed koncertem pewnego zespolu. Pojechalismy pozniej do Berlina aby zobaczyc ten zespol raz jeszcze. Ostatnia noc spedzilismy razem i wlasnie mija 6 miesiecy i licze, ze sie spotkamy kiedys znowy. Kontakt mamy w porownaniu do bohaterow filmu ;) Bardzo mi ten film przypomina moja historie ;)

ocenił(a) film na 9
Romantyczna88

widze, ze komentarz ma 3 lata i jestem ciekawa co bylo dalej :)

LadyLovelyLocks

Nie moglam o nim zapomniec zatem postanowilam go odwiedzic :) Polecialam do NYC i spedzilismy cudowne pare dni. Niestety stety znajomosc nie przetrwala. Ale jest co wspominac :)

ocenił(a) film na 8
monsieur_dawid

Ja na majówkę wybrałam się do St. Petersburga. Zamieściłam posta na Couchsufingu, że chętnie spotkam się z jakimś rodowitym Petersburżaninem, żeby pokazał mi miejsca, w których rozgrywa się "Zbrodnia i kara". I tak poznałam pewnego Rosjanina, który notabene zna biegle j. polski. Pół nocy chodziliśmy po Petersburgu rozmawiając o wszystkim, jakbyśmy znali się całe życie. Rozstać się nie mogliśmy. W lipcu jadę tam znów, a aktualnie nie mogę sobie znaleźć miejsca, bo za nim bardzo tęsknię ;)

isa_bele

Życzę Wam, byście mieli mnóstwo czasu. Wspólnego. Na żywo.

ocenił(a) film na 9
isa_bele

spotkanie osoby, którą się dopiero poznało, a rozmawia się z nią, jakby się ją znało całe życie, musi być jednym z najlepszych wydarzeń w życiu

ocenił(a) film na 6
isa_bele

I jak tam sobie teraz jedziecie, gdy w tym rejonie sytuacja jest jaka jest?

ocenił(a) film na 8
monsieur_dawid

Suuuuper :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones