PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786123}

Promień

Radius
6,0 7 172
oceny
6,0 10 1 7172
Promień
powrót do forum filmu Promień

Opis z IMDB: "Mężczyzna traci pamięć w wyniku wypadku samochodowego. Nie ma pojęcia kim jest. Kierując się do pobliskiego miasta po pomoc, napotyka tylko ciała martwych osób - wszystkie z dziwnie zamglonymi oczami. W pierwszym odruchu podejrzewa epidemię nieznanego wirusa, lecz wkrótce odkrywa przerażającą prawdę: każdy kto znajdzie się w promieniu 15 metrów od niego momentalnie umiera"

Film zaskakująco dobry!! Nie będę wdawać się w detale i co dobre a co można by inaczej, żeby niechcący niezaspojlerować, ale polecam!

ocenił(a) film na 7
dewille

gdzie mozna obejrzec?

konradj1011

ten film na świecie, premierę miał już parę miesięcy temu..... W Polsce premiera była chyba na dniach. Naszego Filmweba to ciężko brać poważnie jeśli chodzi o rzetelność i aktualność

Canada 17 July 2017
UK 25 August 2017
USA 22 September 2017
PL 11 November 2017 ??

konradj1011

Agusiq torrents.pl

konradj1011

https://openload.co/f/ez8EbNpQ18k/Radius.2017.PLSUBBED.720p.WEB-DL.XviD.AC3-KRT. avi

ocenił(a) film na 8
konradj1011

również już jest dostępny na zalukaj :)

ocenił(a) film na 7
dewille

Faktycznie fajny :-)

użytkownik usunięty
dewille

Opis mnie zaciekawił, na pewno zobaczę.

ocenił(a) film na 8
dewille

Oglądałam bez opisu. O wiele ciekawiej się oglądało, bo na początku nie miałam pojęcia, o co chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones