PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020076}
5,8 6 807
ocen
5,8 10 1 6807
5,3 38
ocen krytyków
Priscilla
powrót do forum filmu Priscilla

charyzma

ocenił(a) film na 3

Po tym filmie nie mam pojęcia co w Elvisie widziała Priscilla i co w nim widziały wszystkie te jego fanki i fani. Zero charyzmy u niego i u niej, film ciągnie się niemiłosiernie... Zakończenie nie jest satysfakcjonujące, bo bohaterka przez cały czas trwania się nie zmieniła. Odchodzi, ale dokąd? Do czego? Przecież jest tak samo bezwolna jak na początku...? Plus za ładny obrazek - przede wszystkim stroje

ocenił(a) film na 1
3Necha

Nie za bardzo rozumiem pierwsze zdanie. Opierasz osobowość Elvisa na podstawie jakiejś gry aktorskiej?

ocenił(a) film na 3
BruceD

Nie. Nie jestem jakąś fanką czy ekspertką od Elvisa, ale skoro jest nadal taką ikoną, miał mnóstwo fanów i fanek, to musiał mieć charyzmę. Na filmach z jego udziałem widać, że miał w sobie taki łobuzerski urok. Natomiast postać Elvisa w tym filmie charyzmy nie ma, między bohaterami nie czuć chemii i opierając się tylko na "Priscilli" nie rozumiem co niby w sobie widzieli.

3Necha

Film zrobiony na siłę . Elvis raczej nie był mdły, a tutaj wypada blado . Elvis postać sceniczna ,a życie to zupełnie inne osoby . Dla mnie

3Necha

Wyjaśnijcie mi jego fenomen ? Proszę . Postać legendarna ale czy faktycznie tyle wniosła do popkultury ?

ocenił(a) film na 6
3Necha

poszła do karateki niby

ocenił(a) film na 3
PinkySuavo

No cóż... na to że ten film teoretycznie skupia się na Priscilli to strasznie mało... odeszła od jednego faceta żeby pójsc do drugiego i tyle? Prawdziwa Priscilla chyba była modelką, na pewno zagrała w przynajmniej jednym filmie, słowem: coś ze soba zrobiła, miała jakieś życie poza Elvisem. I tego też nie ma w tym filmie...:/

ocenił(a) film na 4
3Necha

Zagrała w kilku filmach.Najbardziej znane to seria filmów Naga broń.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones