PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804821}
6,5 20 228
ocen
6,5 10 1 20228
5,4 9
ocen krytyków
Pozycja obowiązkowa
powrót do forum filmu Pozycja obowiązkowa
Moretz96

Z tego co widzę Grey to jedynie element fabuły - głównie chodzi o to co się dzieje z bohaterkami. Mam nadzieję przynajmniej że tak będzie, bo nie trawię tego ksiązkogluta. A film zapowiada się zabawnie.

Moretz96

Też tak pomyślałam po przeczytaniu zajawki, ale zachęciła mnie obsada i zwiastun. Byłam wczoraj na pokazie przedpremierowym - naprawdę niezły film :)

Moretz96

Nie martwcie się, Grey to tylko jakby w tle był, sama nie czytam takiego chłamu, a film bardzo mi się podobał.

Moretz96

daliby spokój z tymi błędami ortograficznymi.

Blackdzasta

Bądz wyrozumiały dziś w polsce jest sporo obcokrajowcow i co sam byś chciał być tak wytykanym na kazdym kroku będąc powiedzmy w takiej angli ? Heh polce potrzeba zmian

ocenił(a) film na 4
Moretz96

haha, też tak uważam, i nie szanuję osób, które czytały te szmaty ;P
film zapowiadał się zabawnie, ale hmm, jest żenujący momentami,
uwielbiam komedie i aktorki w niej występujące, zawsze śmieję się jak dzik, jeśli jest z czego, a tu czułam się nieco zmieszana, niekontrolowanie prychnęłam śmiechem tylko 3 razy
no i śmierdzi na kilometr reklamą

Kasha

Oczywiście jakiś szacunek tam mam do filmu z greyem bo sam zostałem tym zainspirowany ale co za duzo to nie zdrowo ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones