PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=824938}

Poziom mistrza

Boss Level
6,5 12 214
ocen
6,5 10 1 12214
6,1 10
ocen krytyków
Poziom mistrza
powrót do forum filmu Poziom mistrza

Gdyby nie...

ocenił(a) film na 5

... zakończenie, to byłby całkiem przyjemny film akcji, nie wielkie dzieło, ale do obejrzenia. Niestety film ma otwarte zakończenie i samemu sobie trzeba wymyślić co się stanie. Co za okropny pomysł? Jak już dostaję historię to chcę wiedzieć jak się kończy. To jak dowcip bez puenty.

baskervillesdog

Podobno w wersji HULU, jest ciekawsze zakończenie, tzn. jest reset i on zaczyna nowe życie.

rhotax

Jak to reset ? Ja widziałem tylko że kamera na jego oczy i koniec

ocenił(a) film na 8
vasil_zajcev

W wersji z Hulu kończy się jego stwierdzeniem w stylu "Just don't die this time, stupid", unika ciosu nożem po obudzeniu i spogląda do kamery z uśmiechem "Piece of cake". Dużo lepsza ostatnia scena do tego typu filmu niż jakieś próby robienia z tego podniosłego otwartego zakończenia.

Anavarael

Dzięki!!

rhotax

Końcówka filmu z alternatywnym zakończeniem:
https://www.youtube.com/watch?v=jT9j2yRfQZ4

baskervillesdog

Tak dokładniej, to film kończy się klikaniem tego japońskiego kota, od którego zaczyna się każda nowa próba. Więc w sumie wiadomo, że przeżył i zaczyna ten sam dzień od początku. Alternatywne zakończenie sprawia tylko sprawę jaśniej, ale nie różnią się od siebie.

ocenił(a) film na 6
Sekeletu

W jaki sposób jest to jaśniejsze? (czy też nawet jak niektórzy piszą - "lepsze")? Przecież dalej jest w pętli. Dalej ma 14 minut, aby uratować byłą żonę. Dalej musi wyłączyć wrzeciono Ozyrysa włażąc do niego...

ocenił(a) film na 7
Morgh

Ten wybuch nastąpił gdzieś ok 14-15 więc pewnie wytłumaczy żonie że znów się zresetował

Morgh

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

baskervillesdog

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones