PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559234}

Powtórzenia

Repeaters
6,1 5 076
ocen
6,1 10 1 5076
Powtórzenia
powrót do forum filmu Powtórzenia

ciekawie się oglądało ale .. ostatecznie końcówka nie na moje oczekiwania. Wychodzi z tego
moralitet i szkółka "jak naprawiac swoje błędy" tak jak w opisie na filmwebie "Mimo początkowej
wolności i bezkarności wynikającej z tego niezwykłego zdarzenia, postanawiają zmierzyć się ze
swoim demonami, wierząc że pokonanie ich pozwoli im uwolnić się z pętli czasowej."
a nie dobre trzymające w napięciu kino. Jednak film się ogląda o dziwo b.dobrze , aktorzy grają
przekonująco, sam pomysł może nie nowy ale przedstawiony świeżo więc piąteczka może byc w
ocenie.

armarange

"pomysł nie nowy" - jakie znasz pierwowzory? jestem zainteresowany

ocenił(a) film na 5
starszy_pan

Z innego gatunku ale również oparty na pomyśle powtórzeń tego samego dnia: Dzień Świstaka . :-) Mam nadzieję że Twoje zainteresowanie zostało zaspokojone a jeśli nie to trudno.

ocenił(a) film na 7
armarange

Dobry film.
I bardzo dobrze że nie est to sielanka jak film X, gdzie osoba musi doprowadzić dzień do anielskiego ładu. To nie jest prawdziwe życie. Nigdy nie wiadomo co cie czeka.
Obejrzeć.... WARTO.

ocenił(a) film na 6
armarange

Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom (widzom, którzy nie lubią happy endów) wkrótce napiszę scenariusz filmu, w którym grupa wrednych, wręcz chamskich bandytów, dręczy a na końcu zabija grupę spokojnych dobrych ludzi - i uchodzi im to płazem :)

Ciekawe, jaki będzie odbiór publiczności :) Myślę, że Złotą Palmę mam w kieszeni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones