PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559234}

Powtórzenia

Repeaters
6,1 5 077
ocen
6,1 10 1 5077
Powtórzenia
powrót do forum filmu Powtórzenia

Czy ktoś miły...

ocenił(a) film na 7

...może mi wytłumaczyć o co chodzi w tym filmie? W sensie końcówka, bo chyba nie
ogarniam.

ocenił(a) film na 5
Kerle

Być może się mylę ale wydaje mi się, że Kyle i Sonia pozałatwiali swoje sprawy i poszli dalej, Mike z nie wiadomych dla mnie przyczyn przeszedł jeden dzień dalej by potem zostać ukaranym powtarzającym się pierwszym dniem więzienia.
Chyba coś w rodzaju ręki boga "która za dobre wynagradza a za złe karze".
A może film po prostu był pozbawiony sensu

ocenił(a) film na 7
verigut

Coś w stylu Syzyfa, rozumiem, tylko dziwne jest to, że przecież on się zabił na końcu, więc raczej w więzieniu nie wylądował.

ocenił(a) film na 5
Kerle

Na napisach końcowych jest migawka jak się budzi w więzieniu

Kerle

moim zdaniem kyle budzi sie kolejny raz nastepnego dnia, czyli w czwartek. Los daje mu druga szanse na odkupienie swoich win. Pytanie pojawia sie jednak, czy pozostała dwojka rowniez bedzie powtarzala kolejny dzien?! Nie budzi sie w wiezieniu, bo to nadal ten sam budynek, pozatym w wiezieniu nie ma drzwi drewnianych teylko zelazne lub sa poprostu kraty :)

ocenił(a) film na 5
emu_

Mike , dalej powtarza dzień , czego tu nie rozumieć ludzie ;/ ? A : pokazano budynek B: słychać głos Boba czyli tego opiekuna czy kogoś w ten deseń . Proste jak budowa czołgu T55.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones