PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=811365}

Powrót Bena

Ben Is Back
6,7 12 928
ocen
6,7 10 1 12928
5,9 21
ocen krytyków
Powrót Bena
powrót do forum filmu Powrót Bena

Pies

ocenił(a) film na 6

Czy tylko ja przez cały film zastanawiałam się co się dzieje z psem?
Nic innego w sumie mnie nie interesowało jak tylko to czy pies się znajdzie i czy nic mu się nie stało.

ocenił(a) film na 6
anyxx

Nie wiem, czy tylko Ty, ale mnie bardziej interesowało, co się dzieje z Benem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
subik

Proste, że ważniejszy. Pies, zwierzę nie krzywdzi jak człowiek... Widać Twój niski poziom, skoro od razu używasz wulgaryzmów....

anyxx

Hej . i co w koncu z tym psem sie stało ?

ocenił(a) film na 6
trautmann88

[spoiler]
Zjedli go pod koniec filmu.

_illusion_

hahahaha

anyxx

Ja też tak miałem

ocenił(a) film na 7
arti2807

to chyba nie braliscie albo nie znacie nikogo kto bierze moze temu was to nie interesowalo :)

ocenił(a) film na 8
anyxx

Mnie najbardziej zależało na tym, żeby pieskoio nic się nie stało. Najbardziej w filmie ucieszył mnie fakt, że piesek był cały i zdrowy. Ben mógł umierać ale najważniejsze, że psiak wróci do domu. Aczkolwiek fajnie, że Ben też przeżył :)

ocenił(a) film na 6
anyxx

Witam w klubie,ja tylko też się martwiłem przy oglądaniu co się dzieje z biednym Ponsem i żeby czasem ktoś w ramach zemsty go nie skrzywdził.W końcu to był tylko bezbronny,niewinny zwierzak.

ocenił(a) film na 10
anyxx

No sorry ,ale to chyba swiadczybtylko o tym jakim dnem emocjonalnym jestes. Dam ci radę,wbij na YouTube i ogladaj filmiki z kotami dowoli,a powazne kino zostaw ludziom z rozumem. Proszę nie komentuj nic wiecej oszczędź sobie wstydu i godności.

ocenił(a) film na 9
anyxx

Nie wiem, czy tylko Ty, ale wiem, że to nie jest normalne, gdy człowiek bardziej przejmuje się psem niż innym człowiekiem.

ocenił(a) film na 8
CzPW

Dlaczego?

ocenił(a) film na 5
anyxx

XD Weź się palnij w łeb zanim kolejnym razem zechcesz zaśmiecać forum.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones