PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738996}

Potwór z Cleveland

Cleveland Abduction
6,5 13 898
ocen
6,5 10 1 13898
Potwór z Cleveland
powrót do forum filmu Potwór z Cleveland

taki sobie

ocenił(a) film na 4

Kiepsko zrobiony film, jest trochę nieścisłości z rzeczywistymi faktami

Mati66_filmweb

Możesz rozwinąć o jakie nieścisłości chodzi?

ocenił(a) film na 4
Patulina_Toksyna

Proponuje bardzo dokładnie obejrzeć dokument

ocenił(a) film na 8
Mati66_filmweb

Ale przecież na początku jest wyraźne: BASED on true story. To nie jest dokument. Zwykłe czepianie się i tyle.

ocenił(a) film na 4
korek1982

skoro oparte na prawdziwej historii to raczej powinno się to jak najwierniej odtworzyć,

ocenił(a) film na 8
Mati66_filmweb

Ale od kiedy? Dokument odtwarza, film fabularny może być oparty na faktach się niekoniecznie przedstawiać 1:1.

ocenił(a) film na 4
korek1982

dla mnie oparte na faktach to 1:1, po co zakłamywać, ogólnie film można było zrobić dużo lepiej

ocenił(a) film na 8
Mati66_filmweb

wiem, zawsze najłatwiej się krytykuje z fotela.

ocenił(a) film na 4
korek1982

sam oceniasz z fotela więc sobie daruj

Mati66_filmweb

To Ty sobie daruj. Jest bardzo wierny rzeczywistym wydarzeniom,. Po prostu czepiasz się.

ocenił(a) film na 4
ReddyS

zapoznaj się dogłębnie z tematem i dopiero się wypowiadaj

Mati66_filmweb

Czasem ubarwia sie prawdziwa historie, zeby zwiekszyc jego kinowa atrakcyjność. Niemniej zwykle zmiany sa detaliczne i nie zmieniaja istoty rzeczywistych wydarzen. Tyle.

Mati66_filmweb

Powiedz mi jaki jest film dokumentalny o tym gościu? Jaki tytuł? Dzięki z góry :)

Mati66_filmweb

Piszesz jakieś pierdoły o nieścisłości, ale nie umiesz wytłumaczyć o co Ci chodzi. To jest film, a
Nie dokument. Wiadomo, że jest fabularyzowany.

ocenił(a) film na 4
tazla

obejrzyj porządny dokument na ten temat zamiast wypisywać pierdoły, najlepiej czepiać się jak ktoś ma inne zdanie, śmieszne

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Mati66_filmweb

Nie będę oglądać żadnego dokumentu, to jest forum dotyczące tego filmu, ty piszesz o jakoś niescisłosciach, których nie umiesz nawet wymienić xD każdy normalny człowiek umie rozwinąć swoją myśl, ty najwidoczniej nie xD

Mati66_filmweb

Poza tym po raz kolejny ci pisze: nie wyśmiewam twojego zdania, bo ty żadnego zdania nie masz xD

ocenił(a) film na 4
tazla

moje zdanie jest takie, że film jest słaby a ty się czepiasz bo masz inne zdanie, nie obejrzałeś innej wersji więc się odczep

Mati66_filmweb

To mi napisz o tych nieścisłościch, których nie znasz, to się odczepię

ocenił(a) film na 4
tazla

nie oglądałaś dokutemu na ten temat więc niczego sie ode mnie nie dowiesz, wyobraź sobie, że książkę znam, więc dyskusja z tobą jest zbędna

Mati66_filmweb

Tak dyskusja jest zbędna, bo nie umiesz podjąć tematu. Wytłumacz mi dlaczego nie potrafisz wymienić nieścisłości, o których wspominasz? Chyba każdy normalny człowiek, który oglądał i film i dokument umie zestawić ze sobą różnice? Ps. Jaki tytuł miała książka?

ocenił(a) film na 4
tazla

ja pie... czepiasz sie o komentarze sprzed prawie roku, mądrzejszy ustępuje, skończyłam dyskusje z toba bo jestes juz smieszna

Mati66_filmweb

Wyżej ktoś cię zapytał o tytuł tego dokumentu, to nawet nie potrafisz odpowiedzieć. Więc o co ci chodzi.

ocenił(a) film na 4
Mati66_filmweb

boże jaka żalosna jeseś super że wiesz lepiej ode mnie co czytam i oglądam hahahha żegnam

Mati66_filmweb

Nie potrafisz podać ani tytułu dokumentu, ani tytułu książki, nie potrafisz wymienić nieścisłości, ani nie potrafisz dyskutować. Radzę więcej się nigdzie nie udzielać, jak nie znasz tematu i przyznać się, że nie potrafisz wymienić rzeczy, o które cię ludzie pytają.

ocenił(a) film na 4
tazla

ty jakas nawiedzona jesteś?? film oglądałam ponad rok temu i nie pamiętam tytułu zadowolona??? odczep się w ko ncu i truj dupę komuś innemu, jak nie potrafisz sie posługiwac google , nie podoba sie co ktos pisze to nie komentuj, proste

Mati66_filmweb

A podobno jesteś mądrzejszy i miałeś skończyć, nawet się pożegnała, co jeszcze tu robisz zatem? Jak nie umiesz panować nad nerwami, to idź do psychiatry, nerwicę się leczy. Nie komentuj, jak nie masz nic ciekawego do napisania. Ps. Polecam zajrzeć czasem do słownika.

ocenił(a) film na 4
tazla

sama sie lecz, widac masz mega nudne życie skoro trujesz swoimi durnymi komentarzami, żałosna jesteś, widac nie potrafisz czytac ze zrozumieniem "odczep sie w końcu ode mnie", truj komus innemu te swoje bzdety

Mati66_filmweb

A i ja czytałam książkę, ty jej nie czytałeś, więc się nie wypowiadaj - idąc twoim tokiem rozumowania.

Mati66_filmweb

Jezusie Chrystusie... Wygarnianie sobie nawzajem to wasz sposob pozbywania sie nadmiaru energii? Nie macie nic lepszego do roboty? Chcecie dowiedziec sie wiecej nt. potwora z Cleveland? To k.... mac wlaczcie sobie chociazby YT, dowilna wyszukiwarke i znajdziecie tyle materialow, ze temat zacznie wam uszami wychodzic. Co do dokumentu polecam " Cleveland kidnappings" z 2021 r. Rzetelny material z wypowiedziami ofiar/ocalalych wlacznie.

ocenił(a) film na 4
Peet25_fw

znam te wszystkie materiały dlatego uważam że film przeciętny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones