PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738996}

Potwór z Cleveland

Cleveland Abduction
6,5 13 945
ocen
6,5 10 1 13945
Potwór z Cleveland
powrót do forum filmu Potwór z Cleveland

Koszmar...

ocenił(a) film na 8

Nie pamiętam kiedy tak płakałam na filmie, nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić przez co te kobiety przeszły... Podziwiam je, że mimo tego piekła nie straciły wiary w Boga i mogą dalej żyć. Nie wiem czy ja bym tak umiała...

ocenił(a) film na 7
julka_leszczynska

nadzieja i fakt ,że każda z tych kobiet miała dla kogo żyć, kobiety mają mocniejszą psychikę od facetów

adamxx68

mnie najbardziej uderzyło to że facet po miesiącu się powiesił. co to za kara za to co zrobił? powinien tkwić w więzieniu i tam cierpieć. a nie wyzwolić się po miesiącu;/ masakra.

ocenił(a) film na 7
girl_blue

tacy ludzie sami sie nie wieszają, pewnie ktos upozorował samobójstwo, kolega z celi??

ocenił(a) film na 7
adamxx68

No tak,przypominam teraz sobie,jak pożyczyłem mu,swój pasek od spodni...

ocenił(a) film na 5
adamxx68

Mógł się sam powiesić, zazwyczaj zwyrodnialcy mają osobne cele. Poza tym, bardzo często tacy ludzie są silni tylko w roli oprawcy wobec słabszych kobiet i dzieci. Kiedy nagle wszedł w rolę ofiary sobie po prostu nie poradził - na filmie był przedstawiony jako rozchwiany koleś a nie chłodny, stonowany psychopata. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones