PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=256422}

Potępiony

The Condemned
6,5 15 714
ocen
6,5 10 1 15714
4,8 5
ocen krytyków
Potępiony
powrót do forum filmu Potępiony

słabe

ocenił(a) film na 4

karykaturalne postacie, gra aktorska typowa dla filmów klasy B, efekty specjalne niskich lotów. Można poświęcić te 90 minut aby nie patrzeć w pusty telewizor. Fabuła nieco przypomina tą z Uciekiniera ale nie dorasta do niej. Jak ktoś lubi mordobicie to pewnie bedzie zadowolony inni raczej niech omijają.

rumish

Początek był naprawdę dobry, później było już gorzej, ale jednak nie uważam, że był najgorszy, spodziewałam się czegoś gorszego, a nawet mile się zaskoczyłam.

ocenił(a) film na 4
DagnaMara

DagnaMaro - nie napisałem, że jest najgorszy wszak widziałem duuuuużo gorsze filmy, Ale IMHO był to jeden z tych filmów, o których zapomni się chwilę po ich obejrzeniu - przynajmniej w moim wypadki tak było ;)

rumish

A ja nie twierdzę, że ty twierdzisz, że jest najgorszy :) Zdanie mogło tak wyjść, ale główny zamiar jest taki, że jak dla mnie był całkiem dobry, nie był zły :)

DagnaMara

Uciekinier to klasyk w tego typu historiach,nic go nie przebije heh.

dochulla

Nie widziałam Uciekiniera, nie przepadam za Arnoldem.

DagnaMara

jak mozna za arnoldem nie przepadać?:)

goro84

Yyyy słaby z niego aktor, taki napakowany byczek, bez obrazy :)

DagnaMara

Ale też kawał historii i spoko filmów,klasyk i ikona.

dochulla

Oczywiście ja nie mówię, że nie lubię filmów z nim, tylko że jego nie za bardzo trawię. Przypadł mi do gustu jedynie jako Terminator.

DagnaMara

Wiadomo że można nie lubić tego typu kina,nie wszystkie filmy z nim są dobre,ale terminator to klasa sama w sobie,zwłaszcza 1i2 część.

dochulla

Ale ja lubię Sci-fi i filmy akcji, nie lubię tylko Arnolda jako aktora, bo mnie niekiedy denerwuje, on jako Conan to porażka, jak dla mnie idealnie wpasował się jedynie do roli Terminatora. Terminatora lubię oglądać :)

DagnaMara

Co do Conana to się w pełni zgadzam,porażka.

dochulla

No już wolę tę nową wersję z Momoą.

DagnaMara

Nie widziałem i w sumie boję się to obejrzeć,warto?jakoś tematyka i stylistyka Conana mnie nie przekonuje.

dochulla

No wiesz, nie powiem Ci czy warto czy nie, bo spotkałam się z opinią, że stara wersja z Arnoldem lepsza. Jak dla mnie niezły.

rumish

Dokładnie słaby film klasy B.

ocenił(a) film na 8
rumish

Nie marudz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones