PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8760}

Pokłosie wojny

The Men
6,8 498
ocen
6,8 10 1 498
7,0 5
ocen krytyków
Pokłosie wojny
powrót do forum filmu Pokłosie wojny

Co jest?!

użytkownik usunięty

Dlaczego Brando ma taką niską średnią ocen? Cała obsada została oceniona wyżej niż on. Zauważyłam,że zadziało sę tak z większością jego ról. Oprócz tych najbardziej rozpoznawalnych. Czy na filmwebie zawiązała się przeciw niemu jakaś akcja dywersyjna? XD
Bo ostatnio odnoszę takie wrażenie.

Ja właśnie też odniosłam takie wrażenie... pewnie jakieś zawistne bubki obniżają mu średnią i tyle ;/ jakaś dzieciarnia, bo nie wierzę, że dorośli ludzie xd

Własnie też miałem napisać taki temat, fajnie że ktoś też to zauważył. Każda jego rola poza 4'erema najbardziej znanymi (Vito Corleone, Stanley Kowalski, Terry Malloy i Walter Kurtz) jest oceniana najniżej (Nie licząc tych w których naprawdę zagrał słabo- Dr.Moreau, Napoleon czy Tomas de Torquemada). Inaczej niż najazdem gimbusów się tego wytłumaczyć nie da

ocenił(a) film na 2
afilman

Zagrał słabo to i ocena słaba. Nie widzę żadnych spisków jak to ty przypuszczasz. Przy okazji Brando zaliczył chyba jeden z rekordów filmwebu, w pół roku spadł z 2 miejsca na 88, niezły wynik, pewnie długo nikt go nie pobije.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones