PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=431409}

Podróż powrotna

Taking Chance
6,7 3 778
ocen
6,7 10 1 3778
Podróż powrotna
powrót do forum filmu Podróż powrotna

Średni

użytkownik usunięty

Sam pomysł na film, w którym bohaterem są zwłoki poległego żołnierza eskortowane do domu, jeśli nie genialny, top bardzo dobry. Ciekawy, poruszający. I sam film do momentu przywiezienia zwłok do kostnicy nawet niezły. Podobał mi się ten surowy ceremoniał. Surowy, beznamiętny- wojskowy.
Ale na Boga! Ta rodzina mogła trochę po rozpaczać a nie zachowywać się jak cyborgi.
Ta gadka Bacona w kostnicy, w założeniu patetyczna, była żałosna. Pasowała jak pięść do nosa. Ojcu przywożą ciało syna, a ten nic! Siostra akt samo! No ludzie! Zabrakło zwyczajnych ludzkich odruchów.

ocenił(a) film na 7

Ludzie różnie reagują, Widać, że to rodzina wojskowych więc świadomość, że wszystko może się zdarzyć na pewno gdzieś w głowach siedzi. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć jak na pogrzebie babci bardziej mi serce ściskało patrząc na żal rodziny niż z powodu pogrzebu. Czułem się z tym okropnie, że nie mogłem zapłakać na pogrzebie babci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones