PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875471}

Podpalaczka

Firestarter
4,3 3 870
ocen
4,3 10 1 3870
3,4 9
ocen krytyków
Podpalaczka
powrót do forum filmu Podpalaczka

Czy tylko ja mam wrażenie, że znaczna część negatywnych opinii pochodzi od osób, które przeczytały książkę i spodziewały się czegoś innego?

mgorni

Negatywne komentarze pochodzą od osób które nigdy w życiu niczego nie przeczytały. No, może poza tym czy należy się pińcet dla nich lub ich "bombelków".

mgorni

Jeśli ktoś czyta książki Kinga, i ogląda ich ekranizacje, nie może się spodziewać czegoś wartościowego. Te dobre, filmowe rzeczy można policzyć na palcach jednej ręki. A czytanie książek? Kiedyś toczyłem rozmowę o serialu "Wiedźmin", do momentu, kiedyś mój adwersarz, jak gdyby nigdy nic stwierdził, że... nie przeczytał żadnej książki Sapkowskiego.

ocenił(a) film na 3
mgorni

Tak, tylko ty. Nie czytałem książki, film obejrzałem. I co w związku z tym? Film jako film nie broni się absolutnie niczym. Nie miałem żadnych oczekiwań oprócz szanowania mojego czasu i wydanych pieniędzy.

ocenił(a) film na 3
mgorni

Nie czytałam książki, nie widziałem pierwszej wersji. Ale ten film jest beznadziejny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones