PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006840}
5,0 5 718
ocen
5,0 10 1 5718
3,4 5
ocen krytyków
Pod wiatr
powrót do forum filmu Pod wiatr

Ten film jest naprawdę dobry. Ktoś napisał, o czym jest- a no o dorastaniu, o utracie, żałobie i uczeniu się kochać po raz pierwszy i na nowo. Dobre aktorstwo, główna bohaterka naprawdę magnetyczna, stonowana. Przypomina troszkę młodsza wersje Ani Czartoryskiej heh.
Piękne zdjęcia, muzyka i ten świeży młodociany vibe, który aż wzruszył mnie do łez.. można powspominać, zatęsknić i utożsamiać się- bo jest w czym wybierać.
Niektóre sceny może troszkę za długie, jednak wole mieć niedosyt aniżeli się przejeść, ale w dalszym ciągu były to sceny przyjemne dla oka, artystycznie dużo się w nich działo (tu największym przykładem będzie scena głównych bohaterów na plazy).

Nie wiem, czy ktoś zauważył jak dobry był dźwięk w tym filmie (!!??) normalnie jak nie polski film! Hahah

Wszystko się tam ładnie skleiło, nie było za dużo otwartych zbędnych wątków (zauważcie, ze nawet wydarzenie na koniec filmu miało znaczenie symboliczne dla głównej bohaterki i odwagi jaką w sobie odnalazła).
Dużo niewypowiedzianych emocji, dobry montaż i spora porcja ciepła otulajacego serce podana na dłoni. Cholera, polecam.

ocenił(a) film na 7
lelopopady

Ja również:)

ocenił(a) film na 7
lelopopady

Ja również:)

lelopopady

Również polecam, Sonia wymietła tutaj :)

ocenił(a) film na 10
lelopopady

Dobra gra aktorska, muzyka, przyjemnie się ogląda. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones