PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006840}
5,0 5 718
ocen
5,0 10 1 5718
3,4 5
ocen krytyków
Pod wiatr
powrót do forum filmu Pod wiatr

A malkontenci niech dalej narzekają bo jest w filmie pokazana jedna para LGBT przez 33 sekundy i już dupa boli bo przecież Netflix.

ocenił(a) film na 6
JaRoM

jak dla mnie 6. Muzyka tez swoje dużo zrobiła. Miło się oglądało w Walentynki :) Ja bym polecił. Na wlasnie takie dni jak dziś.

ocenił(a) film na 3
JaRoM

Przecież to jest właśnie do bólu schematycza komedia romantyczna ala gnioty TVN, gdzie Ty tu widzisz jakąś różnicę? No i skoro ta parka LGBT była przez 33 sekundy tylko, to najlepszy dowód, że Netflix kolejny raz wcisnął taki wątek dla zasady, byleby odhaczyć. Żenada.

ocenił(a) film na 3
JaRoM

Mi było obojętne, czy wątek LGBT tam był ukazany, czy nie. Po prostu bardzo się nudziłem na tym filmie. W porównaniu do typowej polskiej komedii rzeczywiście ten film dobrze wypadł, ale sam przez się ciekawy nie jest. Przynajmniej dla mnie. Ja wyrażam tylko swoją własną opinię. ;)

ocenił(a) film na 3
JaRoM

Jak dla mnie cały film mógłby być o parze LGBT, ale para LGBT pokazana w ten sposób że jedna z bohaterek przedstawia swoją dziewczynę, a potem ta dziewczyna nie ma żadnego wątku ani nawet kwestii do wypowiedzenia i wraca dopiero w finałowej scenie, nie ma żadnego sensu i wygląda jak odhaczanie punktu z jakiejś różnorodnościowej checklisty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones