PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=856600}

Pod powierzchnią

Breaking Surface
5,8 2 429
ocen
5,8 10 1 2429
Pod powierzchnią
powrót do forum filmu Pod powierzchnią

Gdyby nie absurdalne zachowanie tępej blondynki może i bym dotrwał ale to nie na moje nerwy. Chyba głupszej panny w życiu nie widziałem.

ocenił(a) film na 6
Rafael_Himenez

Niby tak, ale gdy znajdujemy się w sytuacji kryzysowej ciężko przewidzieć jak się zachowamy. I według mnie ten film trochę to pokazuje: jedna siostra potrafiła mieć trzeźwy umysł i wiedziała co robić, natomiast druga (można właśnie tak odebrać, że są absurdalne), ale niektórzy panikują, czy stają się bezradni.

JadziaSmosarska

W sumie tak ale przesady intelekt tej panny był na poziomie 5 latka

Rafael_Himenez

Summa summarum dała radę, więc okazała się całkiem bystrym 5 latkiem.

ocenił(a) film na 8
Rafael_Himenez

Trzeba było zobaczyć film do końca, bo w tym momencie nie masz nic do powiedzenia, skoro filmu nie widziałeś.

ocenił(a) film na 7
JadziaSmosarska

Dokładnie tak jak piszesz.Mnie też denerwowała ta starsza siostra chaotycznym zachowaniem.Jednak w panice ciężko myśleć rozsądnie i bez nerwów.I tak na logikę,gdyby od razu wpadłaby na ten genialny pomysł co na sam koniec z tą pianką i udałoby się im bez żadnych problemów wypłynąć na brzeg.To ten film mógłby się zakończyć już po pół godzinie,bez żadnych emocji dla nas widzów ;).

ocenił(a) film na 7
Rafael_Himenez

Od jakiego czasu jesteś nurkiem ? Masz doświadczenia w trudnych sytuacjach pod wodą?

CatBlack

Nurkuje w Hiszpanii od 10 roku życia czyli prawie 20 lat to chyba mam jakieś doświadczenie ale nie o to tu chodzi tylko o irytującą głupotę. Jeśli się komuś podoba to ok każdy ma swoje zdanie. Pozdro

ocenił(a) film na 4
CatBlack

To jest komentarz odnoszący się do zachowania fikcyjnej postaci. Jeżeli skrytykuję zachowanie np żołnierza czy kosmonauty też zapytasz czy byłem na wojnie lub w kosmosie?

ocenił(a) film na 7
CatBlack

płetwonurek (nurkowanie swobodne), a nurek, to nie to samo. Nie będę rozwijał tematu, bo jest tu osoba z 20-letnim stażem, ale pozwoliłem sobie na tę krótką uwagę..

Rafael_Himenez

Mnie wk^rwiała durna czarnula szukająca problemów. Nie dałem rady dotrwać do końca.

uln

Jedna nieogar a druga jakby przeszła szkolenie w Navy Seals

Rafael_Himenez

Niemniej bardziej wk*rwiała mnie czarna.

uln

Obie durne , jak mozna psa zostawic samego w takich warunkach , glupie p...y

ocenił(a) film na 7
LANC1980

pies został na asekuracji - na lądzie. I ...  zamiast pobiec po butle stał i ujadał. Co to za asekuracja?!   Głupi pies - zupełnie bezużyteczny. Ale częściowo przyznam Ci rację - zostawić w taki mróz psa bez czapki i skarpet/butów to też nieodpowiedzialne działanie.

Rafael_Himenez

Mega irytująca postać...mój ojciec przez cały film ją wyzywał XD Film mocno średni..

ocenił(a) film na 6
Rafael_Himenez

Trochę spojleruję ale zdziwiłbyś się jaką inteligencją wykazała się pod koniec filmu.

ocenił(a) film na 5
Rafael_Himenez

mnie najbardziej rozwaliła scena,w której próbowała wybić boczną szybę w samochodzie i te kamole odbijające się od szyby jak gumowe piłki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones