PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8725}

Pod osłoną nieba

The Sheltering Sky
7,2 4 754
oceny
7,2 10 1 4754
6,2 9
ocen krytyków
Pod osłoną nieba
powrót do forum filmu Pod osłoną nieba

magiczny

ocenił(a) film na 10

Dla mnie ten film jest niesamowity, również lubię do niego wracać. Spotkałam się kilkakrotnie z opinią, że jest dobry w połowie, a potem zaczyna się robić dziwny. Faktycznie jest jakby trochę podzielony, ale mnie się podoba w całości. John, jak zwykle jest świetny, Debra również. I zdjęcia - cóż... Tworzą niesamowity nastrój.

ocenił(a) film na 7
Oshin

magiczny, właśnie, pustynia i karawana, bezkres i podróż, podróż do kresu...

ocenił(a) film na 8
Oshin

Na mnie również zrobił ogromne wrażenie. Trzeba się w niego "zanurzyć", dać się ponieść emocjom, którymi ten film do nas przemawia bardziej niż samą akcją.

ocenił(a) film na 8
Oshin

Do takich filmow trzeba jednak dojrzec aby w pelni podziwiac jego klimat. Istotnie, film ma magie przyciagania...emocjami i pieknymi widokami jak rowniez niesamowitoscia innej kultury.

ocenił(a) film na 7
Oshin

Chociaż są pewne dłużyzny to film dobry.

ocenił(a) film na 10
Oshin

Jeden z tych filmów, który powoduje katharsis - jak przejście przez ogień. Dla mnie był świetny od początku do końca, a zakończenie rewelacyjne. Wprost oczu od ekranu nie mogłem oderwać... Odnalazłem się w tym filmie.
Rola Debry równie dobra jak Malkovicha.

ocenił(a) film na 8
Oshin

miałam takie same wrażenia. aż się boję obejrzeć ponownie, żeby nie zniknęły...

ocenił(a) film na 10
editha_m

Ogromnie żałuję, że nie widziałam tego filmu na dużym ekranie. Od dwudziestu lat niezmiennie mnie uwodzi, ilekroć go oglądam. Debrę kocham jeszcze dłużej.

ocenił(a) film na 8
Oshin

No cóż...ja się dopiszę do tych, którzy uważają, że dobry w połowie...ale nie pierwszej, ale drugiej.
Bo właśnie druga połowa filmu to klimat, obrazy i dźwięki, początek...to może i wstęp, ale to zwykły film, za to podróż przez pustynię i reszta, to to, czego oczekiwałem. Za dźwięk i obrazy dałbym 10.

ocenił(a) film na 8
zby3szek

To fakt druga polowa filmu jakas inna, magiczna, moze nawet wrecz smutna i te cudowne zdjecia, a na dodatek wspaniala urzekajaca muzyka i te spiewy afrykanskie tworzace klimat:-)

Oshin

Jak lubicie takie klimaty to polecam.
http://www.filmweb.pl/film/W+stron%C4%99+Marrakeszu-1998-11507

ocenił(a) film na 10
6058145

Też widziałam, też lubię, ale nie tak... Nie ta półka, ale dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones